دومین نشان مردی در كتابفروشی‌ها عرضه شد

كتاب طنز «دومین نشان مردی» نوشته مهرداد صدقی توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شد.

1400/01/15
|
00:15

به گزارش رادیو صبا ، به نقل از روابط عمومی انتشارات سوره مهر، مجموعه‌داستان طنز «دومین نشان مردی» نوشته مهرداد صدقی به‌تازگی توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این‌كتاب مجموعه داستان‌های طنزی است كه با شخصیت‌های ثابت و رویدادهای متوع طنزآمیز خلق شده‌اند. همچنین نویسنده در نگارش تمام بخش‌های این اثر سعی كرده احساس آرامش و حس خوب زندگی را به مخاطبان انتقال دهد كه با اتمام این كتاب در مخاطب همراه با لبخند، یك آرامش روحی و ذهنی ایجاد شود.

صدقی جایی درباره كتاب پیش‌رو، عنوان كرده هركس این‌كتاب را بخواند حتما به هركس كه دوست دارد آن را هدیه می‌دهد چون یك‌ماجرای عاشقانه و همچنین فضاهای شاد و نوستالژیكی را در خود جا داده است.

در كتاب آخرین نشان مردی، وقایع و موقعیت‌های طنزآمیز دوره دانشجویی به قلم مهرداد صدقی به رشته تحریر درآمده و برای افرادی كه دوره دانشجویی را تجربه كرده‌اند، یادآور خاطرات و همچنین برای افرادی كه ذهنیتی از فضای دانشجویی ندارند، می‌تواند جذاب باشد. نویسنده كتاب را از زبان حامد، دانشجویی كه در حال نوشتن پایان نامه خود است نقل می‌كند. هر روز و در هنگام نوشتن پایان‌نامه اتفاقات و بحث‌های جالبی پیرامون حامد اتفاق می‌افتد كه روند نوشتن پایان‌نامه را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و داستان را به طنز مبدل می‌كند

دسترسی سریع