٤٥٧ اثر به دبیرخانه جشنواره مطبوعات البرز ارسال شد

مدیر عامل خانه مطبوعات استان البرز گفت: ٤٥٧ اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره مطبوعات این استان ارسال شده است.

1399/05/07
|
10:06

به گزارش خبرگزاری مهر، رضا عباس زاده با بیان اینكه آخرین زمان ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا پایان تیرماه تعیین شده بود، اظهار كرد: در بخش اصلی ٢٦٩ اثر و در بخش موضوعی ١٨٨ اثر به دبیرخانه جشنواره مطبوعات استان ارسال شده است.

وی با بیان اینكه ٩٤ نفر از اصحاب رسانه و مطبوعات البرز در این جشنواره شركت كردند، گفت: همچنین ٨٠ اثر نیز از استان تهران به دبیرخانه ارسال كه تنها در صورتی كه از اصحاب رسانه البرز باشند می‌توانند در این جشنواره شركت كنند.

دبیر شورای اجرایی جشنواره مطبوعات استان البرز ادامه داد: در بخش اصلی در خبر٢١ اثر، گزارش خبری و تحلیل ٥٩ اثر، عكس خبری و غیر خبری ٢٤، مصاحبه ٣٢، مقاله ١٤ و یادداشت و سرمقاله ٥١ اثر، تیتر ٤٩ اثر، طرح و كاریكاتور سه، طراحی و صفحه آرایی شش و طنز مكتوب ١٠ اثر در سایت دبیرخانه چهارمین جشنواره مطبوعات البرز بارگذاری شده است.

وی ادامه داد: از مجموع آثار ارسالی به چهارمین دبیرخانه جشنواره مطبوعات البرز، ١٨٨ اثر در بخش موضوعی كه شامل موضوعاتی از جمله رونق تولید، جهش تولید، حقوق شهروندی، محیط زیست، آسیب‌های اجتماعی و نظام سلامت با محوریت ویروس كرونا در چهارمین جشنواره مطبوعات البرز شركت دارند.

دسترسی سریع