جنگ ارتش آمریكا با آدم فضایی‌ها در ساوجبلاغ

جنگ ارتش آمریكا با آدم فضایی‌ها در ساوجبلاغ

1402/08/22
|
08:02
|

نویسنده: بنیامین كلاچاهی ثابت

نه اینكه بشرِ دو پا در مراقبت از همین سیاره و ساكنان آن خیلی گُل كاشته است، حالا هم افتاده دنبال پیدا كردنِ آدم فضایی های چندین‌پا و كشف سیاراتی كه این آدم‌فضایی‌ها در آن ساكن هستند! سردمدار این جستجو هم كه مطابق انتظار ارتشِ كنجكاو آمریكاست.

احتمالاً آمریكایی‌ها پس از سال‌ها لشكركشی به همه قاره‌ها دچار روزمرگی مشابه با گِیمری! شده‌اند كه مدت‌هاست در همه جای بازی «جی‌تی‌اِی» اسلحه كشیده و آدم كشته و حالا دنبال باز كردن مكان‌های جدید برای فتح تپه‌هایِ ندیده و جدید است.

چندی پیش بود كه تنی چند از افسران ارتش آمریكا در مجلس سنای این كشور حاضر شدند تا با ارائه شواهدِ مشاهده آدم‌فضایی‌ها و بشقاب پرنده آن‌ها، در خصوص لزوم آمادگی برای رویارویی با موجودات بیگانه هشدار دهند.

با احتمال شكل‌گیری چنین ارتباطی، ما اما آن آدم فضایی های بنده خدا را برای دریافت هشدار مستحق‌تر دیدیم و از همین رو نكاتی را برای هشدار به آن‌ها آماده كردیم:

1- اول از همه به آمریكایی‌ها حالی كنید سیاره‌ای كه در آن ساكن هستید، مال خودتان است و قبل از ارتباط با آن‌ها هم وجود داشته.

چرا كه یكی از عادات بد این‌ها همین است كه وقتی برای اولین بار به یك سرزمین یا سیاره‌ای قدم می‌گذارند، آن را كشف و اختراع خودشان می‌نامند!

حالا شما بیا بگو ما خودمان چند هزار سال داشتیم اینجا زندگی می‌كردیم؛ اگر به حرف سرخ‌پوست‌ها گوش دادند، به حرف شما سبزپوست‌ها هم گوش می‌كنند.

2- ما نمی‌دانیم چرا توی این فیلم‌های هالیوودی از بین همه كشور‌های دنیا فقط به همین آمریكا حمله می‌كنید تا آن‌ها همیشه مجبور باشند همه ما جهانیان را نجات بدهند اما اگر واقعاً با هم وارد جنگ شدید این را به یاد داشته باشید كه آخر جنگ‌ها زیر بار امضای قرارداد ممنوعیت ساخت و استفاده از سلاح‌هایتان نروید؛ ما خودمان نفهمیدیم چطور شد كه تنها كشور سابقه‌دار در استفاده از مرگبارترین سلاح كشتارِجمعی در سیاره ما به عنوان ناظم كنترل عدم ساخت بیشتر آن انتخاب شد.

اگر فضایی‌ها به جایی به غیر از آمریكا مثلا ساوجبلاغ هم حمله بكنند باز این آمریكایی‌های لامصب هستند كه دو دقیقه‌ای از راه می‌رسند و جهان را نجات می‌دهند.

و همچنین نفهمیدیم هم چطور شد كه ساخت بیشتر و به‌روزرسانی این سلاح توسط همین كشور به عنوان روش مدیریت این ممنوعیت انتخاب شد.

و همچنین نفهمیدیم كجای این مدل كه یكی گزینه اسلحه روی میز داشته باشد و مدام هر كسی را كه به خواسته‌های او و دوستانش تن ندهد با آن اسلحه تهدید كند، خلع سلاح نام دارد.

فقط این را فهمیدیم كه همان فیلم‌های هالیوودی و تبلیغات رسانه‌ای می‌تواند با مغز بعضی از شما آدم‌فضایی‌ها (كه معلوم هم نیست مغز دارید یا نه) كاری كند كه همه این روندِ عجیب را معقول و منطقی تلقی كنید.

3- بپایید لا كار نروید! آدم با شش تا جاریِ اهلِ غیبتِ دوجانبه‌گو رفت‌وآمد كند كم‌خطرتر از برقراری روابط دیپلماتیك با آمریكاست.

اینطوری كه مثلاً اگر شما در سیاره قوزمیت‌ها هستید و با سیاره یوفوپلاس در همسایگی خود مشكلاتی دارید، آمریكا هفته‌ای هفت روز وزرایش را به بهانه سبزی پاك‌كردن به مملكت شما می‌فرستد.

طوری روی مخ شمایی كه خیلی از سیاست آتش‌افروزی و تجارت سلاح سر در نمیاورید كار می‌كند كه علاوه بر اعطای مجوز احداث پایگاه نظامی در خاكتان به آمریكا، چند رزمایش مشترك هم با آنها برگزار كنید.

نتیجه این كه شش ماه بعد شما درگیر جنگ با همسایه هم‌زبانتان شده‌اید و در حالیكه چند میلیون فضاوند سیاره خود را آواره كرده‌اید، از فراهم آمدن امكان خرید بیشتر سلاح از آمریكا ذوق می‌كنید.

4- شما را به سبیلتان قسم (اگر سبیل دارید) راجع به آناتومی و تقسیم‌بندی جنسیتی خود نه اطلاعاتی به آمریكایی‌ها بدهید و نه به اروپایی‌ها.

اگر شما هم طاقت وَررفتن آن‌ها با جنسیت‌های مشخص خود و تلاششان برای كثافت زدن به ساختار معقول خانواده‌های‌ هم‌سیاره‌هایتان را دارید، ما دیگر توانِ پذیرش جنسیت‌های تركیبی و من‌درآوردی جدید را نداریم.

5- هشتگ #نه-به-كمپین را ترند كنید. تنها كمپینی كه پس از ارتباط با زمین باید از آن حمایت كنید كمپین «نه به كمپین» است. برای مثال احتمالاً آنجا برای حمایت از برابری شما سبزپوست‌ها با سایر رنگ‌ها كمپین‌هایی تشكیل دهند.

به یاد داشته باشید كه شعارهای نظامی‌ها و سیاستمداران آمریكایی ضد خودش را باردار است. آن‌ها در تلاش برای جلب اعتماد شما تا جایی پیش می‌روند كه حتی ممكن است یك سبزپوست را به ریاست‌جمهوری انتخاب كنند اما حقیقت وقتی مشخص می‌شود كه پای جان آدم‌ها در میان باشد.

اساساً آن‌ها جان آدم‌های زمینی غیر از خودشان را هم جزء آمار جان آدم‌ها حساب نمی‌كنند، چه برسد به شما آدم‌فضایی‌ها كه در واقع اصلاً جزء گونه آدم‌ها نیستید. البته كه باور بفرمایید ما احتمال آدم شدن شما را بیشتر از احتمالِ اصلاح و آدم شدن آن‌ها می‌دانیم.

سخن كوتاه و به این بسنده می‌كنم كه لطفاً در صورت برقراری ارتباط، سیاست‌های نظامی آمریكا را پای همه آدم‌های كره زمین نگذارید.

اگر این بار به جای ایالتی چون نِوادا، سری به شهر رشت در استان گیلانِ كشور ایران بزنید، ما طوری با باقلی‌خورشت و ترش‌تره از شما پذیرایی خواهیم كرد كه هر بین‌التعطیلی سر سفینه را كج كنید و با تحملِ ترافیكِ راه شیری به مهمانی ما بیایید.

دسترسی سریع