كمپوت گلابی جایزه ویژه جشنواره شعر طنز «امضای كری تضمین است»

كمپوت گلابی جایزه ویژه جشنواره شعر طنز «امضای كری تضمین است»

1402/09/11
|
08:05

به گزارش واحد فضای مجازی رادیو صبا به نقل از روابط عمومی دفتر طنز حوزه هنری باشگاه طنز انقلاب اسلامی ششمین جشنواره شعر طنز «امضای كری تضمین است» را در محورهای مختلف برگزار می‌كند.

ششمین جشنواره شعر طنز «امضای كری‌ تضمین است» در ایام سالگرد انتشار این تیتر تاریخی روزنامه شرق برگزار می‌شود و شاعران می‌توانند آثار خود را با موضوعات جشنواره و موضوع بخش ویژه آن تا 15 دی‌ماه 1402 به دبیرخانه جشنواره «امضای‌ كری تضمین است» ارسال كنند.

این جشنواره هر سال با موضوعاتی حول محور غرب‌زدگی برگزار می‌شود. موضوعات ویژه امسال این جشنواره نیز عبارتند از طناب پوسیده آمریكا (برای اوكراین و دیگر نواحی)، آزادی بیان به سبك غربی، نظم نوین جهانی و فرهنگ مصرف‌گرایی.

همچنین بخش ویژه این جشنواره امسال با نام «جاش خوب نمی‌شه!» و با محوریت حركت مجاهدان فلسطینی در عملیات طوفان الاقصی برگزار می‌شود.

در ادامه و پس از داوری آثار، برگزیدگان این جشنواره معرفی شده و به نفرات اول تا سوم به ترتیب مبالغ 30، 20 و 10 میلیون ریال وجه نقد به همراه كمپوت گلابی و لوح تقدیر اهدا خواهد شد. همچنین از 5 برگزیده شایسته تقدیر نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.

به گفته دبیرخانه این جشنواره، علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا 15 دی ماه به همراه تصویر كارت ملی و مشخصات كامل به نشانی پست الكترونیك emzayekerry@gmail.com یا شناسه @emzayekerry در پیام‌رسان‌های بله، ایتا، روبیكا و تلگرام ارسال نمایید.

دسترسی سریع