فراخوان ششمین «جشنواره طنز تلخند» برای دانشجویان منتشر شد

رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان گفت: فراخوان ششمین جشنواره طنز سراسری دانشجویی «تلخند» به همت این واحد، در دو بخش آزاد و زندگی دانشجویی منتشر شد.

1402/09/04
|
08:31

طاهر یوسفی‌امیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار كرد: بخش‌های این جشنواره شامل شعر و نثر است و موضوع‌های جشنواره شامل آزاد و زندگی دانشجویی «خوابگاه، سلف غذاخوری، امتحان‌ها، فضای دانشگاه، شهریه و سایر موارد» خواهد بود.

وی با بیان اینكه شركت‌كنندگان در این جشنواره باید دانشجو باشند، ادامه داد: شركت در هر دو بخش شعر و نثر برای دانشجویان امكان پذیر است؛ ولی آثار ارسالی به جشنواره نباید در جشنواره دیگری برگزیده شده باشند. برای تسهیل داوری، شركت‌كنندگان باید ضوابط ارسال آثار را رعایت كنند.

هیأت داوران
او با اشاره به داوران حاضر در این جشنواره دانشجویی، گفت: هیأت داوران جشنواره ناصر فیض، سعید بیابانكی و امید مهدی‌نژاد خواهند بود.

رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان توضیح داد: شركت‌كنندگان می‌توانند آثار خود را از 28 آبان‌ ماه كه مقارن است با جشن میلاد حضرت زینب كبری (س) تا ششم اسفند ماه كه مقارن با جشن نیمه شعبان است، به شماره 09116002335 در پیام‌رسان ایتا بفرستند، همچنین می‌توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به كانال znuclop@ مراجعه كنند.

یوسفی‌امیری افزود: اختتامیه جشنواره طنز تلخند فروردین ماه سال آینده در دانشگاه زنجان با حضور دانشجویان، برگزیدگان و اعضای هیأت داوران و مسؤولان استانی و كشوری برگزار خواهد شد.

دسترسی سریع