خنده در صحنه سوم با نمایشنامه طنز خواستگاری

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری برنامه سوم از سری جدید «خنده در صحنه» كه به نمایشنامه‌خوانی طنز اختصاص دارد با اجرای نمایشنامه «خواستگاری» اثر آنتون چخوف برگزار شد.

1401/02/28
|
08:10

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری برنامه سوم از سری جدید «خنده در صحنه» كه به نمایشنامه‌خوانی طنز اختصاص دارد با اجرای نمایشنامه «خواستگاری» اثر آنتون چخوف برگزار شد.این برنامه كه روز سه‌شنبه 27 اردیبهشت ماه 1401 روی صحنه سالن سوره حوزه هنری رفت با تنظیم و نگارش عظیم موسوی و با لهجه گیلانی اجرا شد.

نمایشنامه‌خوانی «خواستگاری» به كارگردانی رضا گیلان‌پور و نقش‌خوانی فرهاد بشارتی، حمیدرضا طوبایی، مظفر قربان‌نژاد، فریبا دستوار، حمیدرضا مرادی ساعت 18 روز سه‌شنبه به نمایش درآمد.

جلسه سوم «خنده در صحنه» كه توسط ایرج افشاری اصل مورد نقد و بررسی قرار گرفت با موسیقی قربانعلی كاظمی و استقبال علاقه‌مندان به نمایشنامه‌خوانی و طنز همراه شد.خنده در صحنه كاری از دفتر طنز حوزه هنری است كه به نمایشنامه‌خوانی طنز اختصاص دارد و در سری جدید خود پس از اجرای نمایشنامه «آواز قو» و «در انتظار گودو» حالا با اثر دیگری از آنتون چخوف اجرا شد.گفتنی است ورود به برنامه‌های آتی خنده‌ در صحنه برای عموم مردم آزاد و رایگان است. خنده در صحنه هر ماه با اجرای یك نمایشنامه طنز میزبان علاقه‌مندان و دوست‌داران حوزه طنز خواهد بود.

دسترسی سریع