جشن یكسالگی مسابقه «دوراهی »در رادیو صبا

جشن یك سالگی مسابقه «دوراهی » رادیو صبا با حضور پیشكسوتان رادیو برگزار می شود.

1400/08/15
|
11:01

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، روز یكشنبه 16 آبان مسابقه پر هیجان «دوراهی » رادیو صبا یك ساله می شود، به همین بهانه جشن یكسالگی این برنامه با حضور پیشكسوتان رادیو برگزار می شود.
به همین مناسبت ، روز یكشنبه این برنامه به صورت ویژه برنامه راهی آنتن صبا شود.
مهدی ساعی مدیر گروه مسابقات و تفریحات رادیو صبا، درخصوص این خبرگفت: «دوراهی» مسابقه زنده تلفنی رادیو صبا است كه بر اساس مهارت های شغلی، فرهنگی، ورزشی و تخصص های افراد طراحی شده است. بر خلاف اسم این برنامه كه یادآور مسابقات سخت و تخصصی است در این مسابقه تمام افراد از هر قشری با هر تخصصی می توانند شركت نمایند .
مهدی ساعی افروزد: این مسابقه پرهیجان نزدیك به یك سال هر روز از شنبه تا چهارشنبه به صورت زنده همراه مخاطبان بوده است كه راز ماندگاری آن در جدول پخش رادیو صبا را می توان استقبال شنوندگان و كیفیت این برنامه دانست.
در این مدت حدود 50 نفر از شركت كنندگان این مسابقه توانستند از تمام دوراهی های این مسابقه به درستی عبور كنند و به مقصد نهایی برسند، كه از این تعداد 5 نفر به قید قرعه انتخاب شده اند، تا به صورت حضوری در این جشن شركت نمایند واز آنها تقدیر و تشكر می شود .
روز یكشنبه 16 آبان جشن یكسالگی این برنامه به صورت ویژه برنامه ای از ساعت 12:30 تا 13:30 با حضور پیشكسوت رادیو محمد اوزی و مدیر شبكه و جمعی از برندگان این مسابقه برگزار می شود. علاقه مندان می توانند این برنامه را به صورت تصوری از طریق سایت رادیو صبا به نشانی radiosaba.ir و برنامه كاربردی ایرانصدا دنبال كنند.
مراسم برش كیك و خاموش كردن شمع بر عهده محمد اوزی از پیشكسوتان طنازرایو صبا می باشد.
مدیر گروه مسابقات و تفریحات تصریح كرد، البته با توجه به تحولی كه در جدول پخش برنامه های رادیو صبا در آبان سال گذشته صورت گرفت، این جشن را می توان جشن یكسالگی تعدادی ازبرنامه ای این شبكه دانست كه در آبان سال گذشته پخش خود را آغاز كرده اند.
رضا عزتی تهیه كننده این مسابقه درباره این جشن گفت: روز یكشنبه مسابقه «دوراهی» یكساله می شود و به همین مناسبت این برنامه در قالب یك ویژه برنامه با آیتم ها و بخش های ویژه ای در فضایی شاد و پر نشاط تقدیم مخاطبان می شود.
آیتم اولین ها (گفتگو با اولین شركت كنندگان، اولین برنده)، گزارش پشت صحنه برنامه (گفتگو با عوامل برنامه وهمكاران رادیو صبا درباره این مسابقه)، اجرای اسنتد آپ واجرای موسیقی زنده را می توان از بخش های ویژه این برنامه نام برد.
در پایان تهیه كننده این برنامه خبر جالبی برای شنوندگان داشت و از برگزاری این مسابقه بین تهیه كننده ومجری این برنامه (مهدی پر) خبر داد و گفت: در این روز بلاخره خود عوامل «دوراهی» به دام این مسابقه می افتند و باید از تمام مراحل این مسابقه عبور كنند، مخاطبان می توانند روز یكشنبه ساعت 12:30 شنونده این مسابقه پر هیجان باشند.

رادیو صبا را روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز بشنوید.

دسترسی سریع