روش های رنگ آمیزی چوب

مسابقه پر هیچان "دو راهی " روز شنبه روش های رنگ آمیزی چوب را به مخاطبان می آموزد.

1400/07/16
|
08:58

بسیاری از وسایل چوبی در منازل ما وجود دارد كه كهنه و قدیمی شده است اما شما به علت های گوناگون دوست ندارید كه آنها را دور بریزید و وسایل دیگری را جایگزین كنید. شما می توانید با رنگ كردن و تغییر دادن این وسایل را به شكلی جدید در بیاورید.

بسیاری از افراد برای رنگ كردن وسایل چوبی با مشكلات زیادی مانند ورقه ورقه شدن رنگ یا صاف نبودن سطح وسیله برخورد می كنند و علی رغم میل خود مجبور به دور انداختن وسایل چوبیشان می شوند.

روش های مختلفی برای رنگ آمیزی وسایل چوبی وجود دارد كه اگر اصولی و با دقت و حوصله انجام گیرد وسیله كهنه شما را نو و زیبا می سازد و شما را از یك خرج بیهوده می رهاند. در مسابقه" دو راهی "رادیو صبا شما را با چگونگی رنگ كردن وسایل چوبی آشنا می شوید و به شما كمك می كنیم تا وسایلتان مدت زیادتری عمر كنند.

مسابقه پر هیجان دو راهی روز شنبه 17 مهر یكی از موقعیت هایی را كه برای شركت كنندگان انتخاب كرده است ، رنگ آمیزی چوب است .

در این مسابقه پرهیجان شركت كنند در یك موقیت برای تصمیم گیری قرار می گیرد كه به صورت یك "دو راهی " طراحی شده است ، كه باید با انتخاب صحیح وارد مرحله بعد شود در صورت اشتباه به مرحله اول سقوط می كنند و برای ادامه باید به تمام سوالات قبل مجدد پاسخ دهد.

در هر برنامه سه موقعیت طراحی شده برای 3 شركت كنند ، موقیت ها ی طراحی شده بسیار متنوع اند از جمله موقعیت شغلی ، فرهنگی ، اجتماعی ، پزشكی ، كارآفرینی و ....

مسابقه پر هیجان دوراهی با اجرای "مهدی پر" و تهیه كنندگی رضا عزتی و هماهنگی آتوسا برهانی نژاد از شنبه تا چهار شنبه ساعت 12:30 تقدیم مخاطبان میشود .

شنوندگان می توانند با ارسال پیامك در زمان پخش این برنامه در این مسابقه شركت كنند.

دسترسی سریع