نكات خانه داری از لكه بری با نمك تا تهیه تهیه كمپوت در رادیو صبا


"رادیو صبا" در مسابقه دوراهی نكاتی در مورد خانه داری برای مخاطبان ارائه می‌كند.

1400/07/06
|
12:44

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، این شبكه رادیویی روز چهارشنبه هفتم مهر در مسابقه دوراهی نكاتی در مورد خانه داری از لكه بری با نمك تا تهیه كمپوت میوه به مخاطبان ارائه می دهد.
مسابقه دوراهی كه بر پایه مهارت های شغلی و عمومی با هدف آمورش مهارت های عمومی و تخصصی در زندگی طراحی شده است . در قالب طرح سوال های دو گزینه ای مخاطبان را با مهارت هایی برای زندگی آشنا می كند .
در روز چهارشنبه این مسابقه به سراغ نكاتی در خانه داری می‌رود. یكی از موقعیت هایی كه برای سوال در مورد لكه بری با نمك است.
نمك علاوه بر كاربرد به عنوان طعم دهنده غذایی در لكه بری سطوح و پارچه هم مورد استفاده قرار می‌گیرد كه در این برنامه نكاتی در مورد این روش لكه بری به مخاطبان ارائه می شود .
موقعیت دیگری كه برای شركت كننده ها طراحی شده است، تهیه كمپوت میوه است.
كمپوت‌ از دسرهای‌ میوه‌ای‌ محسوب‌ می‌شود و در فصل‌هایی‌ كه‌ میوه‌ كم‌ است‌ می‌توان‌ از انواع و اقسام‌ كمپوت‌ استفاده‌ كرد.كمپوت همان میوه‌ی پخته شده است. معمولاً بچه ها كمپوت را بهتر از میوه‌ی خام تازه می‌خورند.
در این برنامه با مرور مراحل تهیه كمپوت میوه ترفند هایی برای تهیه بهتر آن ارائه می شود.

مسابقه پر هیجان دوراهی با اجرای "مهدی پر" و تهیه كنندگی رضا عزتی و هماهنگی آتوسا برهانی نژاد هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 11:30 تقدیم مخاطبان میشود .

شنوندگان می توانند با ارسال پیامك در زمان پخش این برنامه در این مسابقه شركت كنند.

دسترسی سریع