تولید عسل در رادیو صبا

رادیو صبا در مسابقه دوراهی از فوت و فن های پروش زنبور عسل برای مخاطبان می گوید.

1400/06/28
|
11:04

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، مسابقه دوراهی كه با رویكرد آشنایی با مهارت های شغلی و عمومی با هدف آمورش مهارت های عمومی و تخصصی در زندگی طراحی شده است . در قالب طرح سوال های دو گزینه ای مخاطبان را با مهارت هایی برای زندگی آشنا می كند .

این برنامه روز دوشنبه 29 شهریور یكی از موقعیت هایی كه برای شركت كننده در نظر گرفته است شغل زنبورداری است .

پرورش زنبور و تولید عسل طبیعی یكی دیگر از فرصت های شغلی است كه علاقه مندان خاص خود را دارد و از این جهت كه خروجی آن ، یك محصول اُرگانیك و پرفایده است كه برای سلامتی و استفاده در زمینه های مختلف كارآیی دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در این مسابقه پرهیجان شركت كنند در یك موقیت برای تصمیم گیری قرار می گیرد كه به صورت یك "دو راهی " طراحی شده است ، كه باید با انتخاب صحیح وارد مرحله بعد شود در صورت اشتباه به مرحله اول سقوط می كنند و برای ادامه باید به تمام سوالات قبل مجدد پاسخ دهد.

در هر برنامه سه موقعیت طراحی شده برای 3 شركت كنند ، موقیت ها ی طراحی شده بسیار متنوع اند از جمله موقعیت شغلی ، فرهنگی ، اجتماعی ، پزشكی ، كارآفرینی و ....

مسابقه پر هیجان دوراهی با اجرای "مهدی پر" و تهیه كنندگی رضا عزتی و هماهنگی آتوسا برهانی نژاد از شنبه تا چهار شنبه ساعت 11:30 تقدیم مخاطبان میشود .

شنوندگان می توانند با ارسال پیامك در زمان پخش این برنامه در این مسابقه شركت كنند.


دسترسی سریع