فوت و فن ماهیگیری در "رادیو صبا "

رادیو صبا در مسابقه "دو راهی " فوت و فن های ماهیگری را به مخاطبان آموزش می دهد.

1400/06/21
|
00:03

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، مسابقه پرهیجان "دو راهی " روز دوشنبه 22 شهریور از فوت و فن های ماهی گیری به مخاطبان می گوید.

مسابقه دوراهی كه با رویكرد آشنایی با مهارت های شغلی و عمومی با هدف آمورش مهارت های عمومی و تخصصی در زندگی طراحی شده است . در قالب طرح سوال های دو گزینه ای مخاطبان را با مهارت هایی برای زندگی آشنا می كند .

ماهیگیری، یكی از روشهای جذاب برای لذت بردن در دل طبیعت است، هنگامی كه مشغول ماهیگیری می شوید، سكوت و آرامشی لذت بخش را تجربه خواهید كرد.

شكار ماهی از سال ها پیش وجود داشته است و انسانها برای تامین غذای خودشان با ابزارهایی مانند نیزه و… ماهیگیری می كردند؛ اما امروزه ابزار ماهیگیری هم به روز و مدرن شده است و ابزارهای بسیار زیادی برای آن وجود دارد.

ماهیگیری را هم می توان به عنوان نوعی ورزش و تفریح دانست و هم اینكه از آن كسب درآمد كرد و به دید شغل به آن نگاه كرد. در این نوشته می خواهیم درباره اصول ماهی گیری و ابزارهای آن با شما صحبت كنیم. اگر علاقه مند به ماهیگیری هستید و می خواهید به یك ماهیگیر حرفه ای تبدیل شوید، روز دوشنبه شنونده مسابقه پرهیجان "دوراهی " باشید.

در این مسابقه پرهیجان شركت كنند در یك موقیت برای تصمیم گیری قرار می گیرد كه به صورت یك "دو راهی " طراحی شده است ، كه باید با انتخاب صحیح وارد مرحله بعد شود در صورت اشتباه به مرحله اول سقوط می كنند و برای ادامه باید به تمام سوالات قبل مجدد پاسخ دهد.

در هر برنامه سه موقعیت طراحی شده برای 3 شركت كنند ، موقیت ها ی طراحی شده بسیار متنوع اند از جمله موقعیت شغلی ، فرهنگی ، اجتماعی ، پزشكی ، كارآفرینی و ....

مسابقه پر هیجان دوراهی با اجرای "مهدی پر" و تهیه كنندگی رضا عزتی و هماهنگی آتوسا برهانی نژاد از شنبه تا چهار شنبه ساعت 11:30 تقدیم مخاطبان میشود .

شنوندگان می توانند با ارسال پیامك در زمان پخش این برنامه در این مسابقه شركت كنند.

دسترسی سریع