نگهداری گل بابونه در رادیو صبا

رادیو صبا در مسابقه دوراهی مخاطبان را با اصول نگهداری كل بابونه آشنا می كند.

1400/06/16
|
10:00

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، این شبكه قصد دارد مخاطبان را با یكی دیگر از گیاهان زیبا و مناسب برای پرورش در منزل آشنا كند. گیاهی كم توقع ، با روش نگهداری ساده كه بابونه نام دارد.
این گیاه از جمله گیاهان مناسب برای پرورش در منزل است كه با فراهم نمودن شرایط مناسب قابلیت پرورش در فضای بیرون را نیز دارد. روش نگهداری ساده ای دارد و به مراقبت زیادی نیاز ندارد. همین ویژگی ها این گیاه را به یكی از گیاهان محبوب در میان علاقمندان به نگهداری و پرورش گیاهان آپارتمانی تبدیل كرده است.

به همین دلایل روز چهارشنبه 17 شهریور درمسابقه پرهیجان دو راهی یكی از موقعیت هایی كه برای شنوندگان طراحی شده است ، كاشت و پرورش گل بابونه است .

مسابقه دوراهی كه با رویكرد آشنایی با مهارت های شغلی و عمومی با هدف آمورش مهارت های عمومی و تخصصی در زندگی طراحی شده است . در قالب طرح سوال های دو گزینه ای مخاطبان را با مهارت هایی برای زندگی آشنا می كند .

در این مسابقه پرهیجان شركت كنند در یك موقیت برای تصمیم گیری قرار می گیرد كه به صورت یك "دو راهی " طراحی شده است ، كه باید با انتخاب صحیح وارد مرحله بعد شود در صورت اشتباه به مرحله اول سقوط می كنند و برای ادامه باید به تمام سوالات قبل مجدد پاسخ دهد.

در هر برنامه سه موقعیت طراحی شده برای 3 شركت كنند ، موقیت ها ی طراحی شده بسیار متنوع اند از جمله موقعیت شغلی ، فرهنگی ، اجتماعی ، پزشكی ، كارآفرینی و ....

مسابقه پر هیجان دوراهی با اجرای "مهدی پر" و تهیه كنندگی رضا عزتی و هماهنگی آتوسا برهانی نژاد از شنبه تا چهار شنبه ساعت 11:30 تقدیم مخاطبان میشود .

شنوندگان می توانند با ارسال پیامك در زمان پخش این برنامه در این مسابقه شركت كنند.

دسترسی سریع