طرز تهیه شكلات خوشمزه و حرفه ای به روش "رادیو صبا "

رادیو صبا در مسابقه پرهیجان" دوراهی " به مخاطبان طرز تهیه شكلات را آموزش می دهد.

1400/06/07
|
07:51

یكی از انواع خوراكی ها و تنقلات خوشمزه در میان همه افراد، شكلات است كه برخلاف باور عموم مردم كه آن را تهدیدی برای سلامتی می دانند از مزایای هم برخوردار است .
شكلات به دلیل داشتن سه ماده كافئین، تئو برومین ، وفیتل استیل آمین محرك ملایم بوده و موجب احساس شعف و آرامش بخشی می گردد. شكلات نه تنها یكی از اجزای اصلی مورد استفاده در قنادی است ، بلكه طعم لذت بخش آن باعث شده كه در شیرینی سازی ، بستنی سازی و سایر فرآورده های غذائی مورد استفاده قرار گیرد. شكلات را به اشكال مختلف از قبیل آشامیدنی ، شربت ، طعم دهنده ، پوشش یا شیرینی مورد استفاده قرار می دهند.

رادیو صبا در مسابقه پرهیجان دوراهی مخاطبان را با فرایند تهیه شكلات آشنا می كند.

مسابقه دوراهی كه با رویكرد آشنایی با مهارت های شغلی و عمومی با هدف آمورش مهارت های عمومی و تخصصی در زندگی طراحی شده است . در قالب طرح سوال های دو گزینه ای مخاطبان را با مهارت هایی برای زندگی آشنا می كند .

در این مسابقه پرهیجان شركت كنند در یك موقیت برای تصمیم گیری قرار می گیرد كه به صورت یك "دو راهی " طراحی شده است ، كه باید با انتخاب صحیح وارد مرحله بعد شود در صورت اشتباه به مرحله اول سقوط می كنند و برای ادامه باید به تمام سوالات قبل مجدد پاسخ دهد.

در هر برنامه سه موقعیت طراحی شده برای 3 شركت كنند ، موقیت ها ی طراحی شده بسیار متنوع اند از جمله موقعیت شغلی ، فرهنگی ، اجتماعی ، پزشكی ، كارآفرینی و ....

مسابقه پر هیجان دوراهی با اجرای "مهدی پر" و تهیه كنندگی رضا عزتی و هماهنگی آتوسا برهانی نژاد از شنبه تا چهار شنبه ساعت 11:30 تقدیم مخاطبان میشود .

شنوندگان می توانند با ارسال پیامك در زمان پخش این برنامه در این مسابقه شركت كنند.

دسترسی سریع