مهدی امینی‌خواه: با مدیریت لحظه می‌توان بیشتر شاد بود.


امینی خواه بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با رادیو صبا راهكاری برای زندگی شادتر ارائه داد

1400/09/04
|
16:56

.


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «عصر صبا» میزبان مهدی امینی‌ خواه بازیگر سینما و تلویزیون شد وبا وی درباره لبخند وشادی گفتگو كرد.
مهدی امینی‌خواه (زاده دهم مرداد 1353) فارغ‌التحصیل رشته بازیگری از دانشكده هنر و معماری تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. مهدی امینی خواه فارغ‌التحصیل رشتهٔ نمایش - بازیگری در دانشگاه آزاد واحد تهران مركز می‌باشد. یكی از نقشهای ماندگار او بازی در سریال تلویزیونی «مهمانی از بهشت» در ماه رمضان 1379 به كارگردانی «عبداله باكیده» در نقش جوانی به نام «حمید نیكخواه» است كه در آن سال از شبكه دو سیما پخش و مورد استقبال بینندگان قرار گرفت.

مهدی امینی خواه در گفتگو با عصر صبا درباره لبخند و شادی در زندگی صحبت كرد و درباره خودش گفت همیشه سعی میكنم لبخند بر لب داشته باشم ولی خندیدن از ته دل برایم بستگی به شرایط دارد اگر روزم را خوب شروع كنم، آن روز را می توان گفت آدم شادی هستم.
بازیگر نقش های متفاوت در این برنامه درباره مدیریت لحظه ها صحبت كرد و گفت: ما باید مهارت مدیرت لحظه داشته باشیم زندگی آدم ها دارای لحظات متفاوت شادی وغم در كنار هم است، اگر مهارت این را داشته باشیم كه در لحظه های نارحت كننده زندگی نیز كنترل امور را داشته باشیم می‌توان خیلی غم و غصه ها را كوتاه تر كرد یا حتی جلوی یك واكنش و اتفاق نا مناسب را گرفت كه همه اینها باعث كوتاه شدن عمر غم وغصه ودر نهایت شادی بسیار می شود.
عصر صبا هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 به تهیه كنندگی رضا عزتی و اجرای لاله جلال آبادی راهی آنتن صبا می شود.
علاقه مندان برای شنیدن این گفتگو می‌توانند به بخش گفتم گفت سایت مراجعه نمایند.

دسترسی سریع