مسائل اجتماعی در قالب سریال طنز گیلكی

ساخت سریال "لاك پشت" در قالب طنز امروز با حضور 2نفر از نمایندگان رشت در خانه ملت در رشت كلید خورد.

1399/08/05
|
11:59

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مركز گیلان؛ مدیركل صداوسیمای مركز گیلان در مراسم آغاز ضبط سریال لاك پشت با بیان اینكه این سریال شادی را در قالب طنز اجتماعی به خانه های گیلان خواهد برد گفت: سریال لاك پشت در 65قسمت 25دقیقه ای به روی آنتن شبكه باران می رود.

محمدباقر باقرزاده افزود: در صدای و سیمای مركز گیلان تلاش می شود علاوه بر تولید محتوا برای دغدغه های مردم، نشاط و شادابی نیز به جامعه تزریق شود.
وی گفت: علاوه بر سریال لاك پشت به زودی آغاز ضبط سریال دیگری نیز در 65قسمت كلید می خورد.
مدیركل صدا و سیمای مركز گیلان افزود: شبكه باران علاوه بر تولید سریال، مستندهای متعددی را هم در دست تولید دارد كه از جمله آنها می توان به مستندی برای تجلیل از خدمات كادر پزشكی اشاره كرد.
نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی هم قشر هنرمند را از اقشار آسیب دیده در دوران شیوع بیماری كرونا عنوان كرد و گفت: باید تلاش كنیم تا آسیب به این قشر به حداقل برسد.
جبار كوچكی نژاد نقش هنرمندان را در جامعه بسیار مهم و حساس دانست و افزود: در مجلس شورای اسلامی برای قرارداد هنرمندان تصمیم های خوبی گرفته شده است.
یكی دیگر از نماینده های رشت در مجلس شورای اسلامی هم انتقال پیام از طریق آثار هنرمندان را بسیار موثر عنوان كرد.
محمدرضا احمدی سنگری گفت: پیگیر مسائل معیشت و نیاز هنرمندان در مجلس شورای اسلامی هستیم.
فرماندار رشت هم گفت: پیگیر اختصاص بودجه ای 200میلیون تومانی برای صداوسیمای مركز گیلان هستیم.
علی فتح اللهی افزود: هنرمندان با زبان و ادبیاتی نرم به بیان مشكلات می پردازند كه همین شیوه انتقال پیام بسیار تأثیرگذار است.
معاون سیمای صداوسیمای مركز گیلان هم با بیان اینكه دستمزد هنرمندان گیلانی از متوسط دستمزد بازیگران و هنرمندان كشوری و سایر مراكز بسیار پایین است افزود: با این حال كیفیت كار هنرمندان گیلانی بالاست و همواره در عرصه های مختلف خوش درخشیده اند.
نظیری خواستار افزایش دستمزد هنرمندان گیلانی و سامان بخشیدن به قراردادهای این قشر شد.
سریال لاك پشت از دوشنبه هفته كنونی هر شب از ساعت 22و30 دقیقه از شبكه باران پخش خواهد شد.

دسترسی سریع