«بهرام افشاری» با سریال طنز به شبكه نمایش خانگی می آید؟

كوروش نریمانی نمایشنامه‌نویس و كارگردان تئاتر اعلام كرد به همراه بهرام افشاری قصد نگارش فیلمنامه‌ای كمدی برای تولید و ساخت یك سریال در شبكه نمایش خانگی را دارند.

1399/07/03
|
08:04

به گزارش صراط نیوز، كوروش نریمانی مدرس، نمایشنامه‌نویس و كارگردان تئاتر درباره فعالیت‌های این روزهای خود و برنامه ریزی برای اجرای اثری نمایشی، گفت: در ایام كرونایی نمایش «شیش و هشت» را كه پیشترها نیما دهقان آن را اجرا كرده بود، بازنویسی كردم و با نام «ابلیس» جزو آثاری است كه در برنامه اجراهای خود مدنظر دارم. نمایش «ارباب پونتیلا» اثر برشت دیگر اثری است كه از اولویت های من برای اجرا است.

به گزارش مهر وی تأكید كرد: البته تولید و اجرای یك كار حرفه‌ای در شرایط كنونی تئاتر و شیوع ویروس كرونا بسیار سخت است و منتظرم تا شرایط تئاتر بسامان شود.

نریمانی ادامه داد: شرایط مساعد شود حتی قصد بازتولید كارهای قبلی خودم را هم دارم.

این نمایشنامه‌نویس و فیلمنامه‌نویس با اشاره به نگارش فیلمنامه‌ای برای شبكه نمایش خانگی ، توضیح داد: به همراه بهرام افشاری در حال نگارش فیلمنامه‌ای برای ساخت یك مجموعه كمدی در شبكه نمایش خانگی هستیم. طراحی كلی فیلمنامه تمام و ثبت شده است.

وی درباره اینكه آیا برگزاری كارگاه‌های «كمدی خلاق» تداوم خواهد داشت یا نه، یادآور شد: كارگاه «كمدی خلاق» را برای سه دوره طراحی كرده بودم و از میان شركت‌كنندگان در كارگاه‌ها، حدود 8 نفر هستند كه تجربه‌شان بالا رفته و می‌توانند با هم یك گروه داشته باشند. تلاش می‌كنم بسته به خواسته این افراد، كمكشان كنم تا وارد عرصه حرفه‌ای تئاتر بشوند.

نریمانی در پایان سخنان خود تصریح كرد: ترجیح می‌دهم در شرایط فعلی تئاتر روی فیلمنامه نویسی كار كنم و در شرایط مساعد به سمت تولید و اجرای یك اثر نمایشی بروم.

بهرام افشاری پیش از این در نمایش‌های «دن كامیلو»، «جن گیر» و «هیپوفیز» به نویسندگی و كارگردانی كوروش نریمانی به ایفای نقش پرداخته است.

دسترسی سریع