تمدید جشنواره ملی "شعر طنز اراك"

دبیر جشنواره شعر طنز اراك از احتمال تمدید مهلت دریافت اثر برای این جشنواره ملی تا پایان مرداد ماه خبر داد.

1399/05/15
|
10:11

دبیر جشنواره شعر طنزاراك در گفت و گو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره این جشنواره ادبی گفت: بنابر درخواستی كه شاعران و نویسندگان داشتند مهلت دریافت آثار جشنواره ملی شعر طنزو داستان كوتاه اراك را تا 15 مرداد ماه تمدید كردیم. هنوز دوستان در دبیرخانه ها آثار را دریافت می‌كنند.

وی افزود: هم اكنون باتوجه به درخواست های دوباره شاعران و نویسندگان از ما، تمدید مهلت دریافت اثر را تا پایان مرداد ماه بررسی می كنیم و احتمال دارد مهلت دریافت آثار تا پایان مرداد ماه تمدید شود.

حسنی اظهار كرد: امسال نسبت به سال قبل شاعران و نویسندگان كمتری در جشنواره ملی شعر طنز و داستان كوتاه اراك شركت كردند شیوع بیماری كرونا روی ارسال آثار تاثیر گذاشت. برخی از كسانی كه سال گذشته مقام آوردند امسال نتوانستند در این جشنواره شركت كنند . تعدادی از آن ها هم با من تماس می گرفتند و می گفتند كه به دلیل ابتلای همسر یا فرزندشان به بیماری كرونا درگیر بودند و نتوانستند اثر برای جشنواره بفرستند.

وی ادامه داد: فعلا داوری آثار رسیده به جشنواره ملی شعر طنزو داستان كوتاه اراك را انجام می دهیم. در عین حال درباره برگزاری اختتامیه جشنواره فكر می كنیم و هنوز تصمیمی در اینباره نگرفتیم.

دسترسی سریع