تغییر زمان بندی دوسالانه پوستر، عكس و كاریكاتور «دستان 1»

انجمن حمایت از  كودكان كار  و  دبیرخانه‌ دوسالانه‌ «دستان» اعلام كرد مهلت ارسال اثر به این دوسالانه تا 15 آبان ماه تمدید شد و زمان برپایی نمایشگاه نیز تغییر كرد.

1399/05/15
|
10:02

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از ستاد خبری دوسالانه پوستر، عكس و كاریكاتور «دستان» ، دبیرخانه و اعضای شورای سیاست‫گذاری دوسالانه «دستان» طی بیانیه‌ای، مهلت ارسال اثر به این دوسالانه را تا 15 آبان ماه تمدید كردند.

همچنین زمان برپایی نمایشگاه آثار دوسالانه «دستان» كه تا پیش از این قرار بود 20 تا 26 مردادماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار شود، به 13 تا 20 آذرماه 1399 تغییر كرد.

در این بیانیه آمده است:

«انجمن حمایت از  كودكان كار  و  دبیرخانه‌ دوسالانه‌ «دستان» ضمن قدردانی از  همراهی و هم‫دلی هنرمندانی كه با ارسال آثارشان حمایت خود را برای محو پدیده‌ی كار كودك اعلام كردند، به اطلاع می‫رساند، با توجه به شرایط محدود كننده و خارج از كنترل این روزهای‫مان مبنی بر محدودیت در گردهمایی‫ها و مجامع عمومی به دلیل شیوع ویروس «كرونا»، با هماهنگی فرهنگسرای نیاوران مقرر شد، برگزاری نمایشگاه با همان شرایط قبل به تاریخ 13 تا 20 آذرماه 1399 منتقل شود.

تا كنون در بخش پوستر از 192 هنرمند 389 اثر، بخش عكس از 85 هنرمند 346 اثر و در بخش كاریكاتور از 106 هنرمند 278 اثر به دست‌مان رسیده كه با توجه به استقبال همه جانبه‫ هنرمندان گرامی از فراخوان، بی‫شك سرمایه‫ای بی‫قیمت است.

با توجه به درخواست‫‌های پیاپی هنرمندان عزیزِ بازمانده از مهلت ارسال آثار، شورای سیاست‌گذاری دوسالانه به اتفاق آرای اعضا، تصمیم بر تمدید زمان مهلت ارسال آثار تا تاریخ 15 آبان‌ماه گرفت كه فرصتی هم برای بازماندگانِ از تحویل آثار ایجاد شود.

امید كه تمام تلاش‫‌های همكاران دوسالانه‌ی «دستان» كه دغدغه‫‌شان دیده شدن و توجه جامعه به پدیده‫‌ی كار كودك است، به ثمر نشیند و با افتخار روزی را شاهد باشیم كه هیچ كودكی مجبور به كار اجباری و بازمانده از فرصت برابر   برای آموزش، تحصیل و بالندگی نباشد.

برای صبوریتان سپاسگزاریم.»

اولین دوسالانه پوستر، عكس و كاریكاتور «دستان1» كه با هدف حمایت از حقوق كودكان به دبیری محمدحسین عناصری 13 تا 20 آذرماه 1399 در فرهنگسرای نیاوران برپا خواهد شد.

دسترسی سریع