سریال تلویزیونی طنز ایران 91 در اردبیل ساخته می‎شود

مدیركل صدا و سیمای مركز اردبیل گفت: در راستای معرفی قابلیت ها و ظرفیت های گردشگری و فرهنگی استان سریال تلویزیونی طنز ایران 91 در اردبیل ساخته می شود.

1399/04/15
|
12:43

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی ملااحمدی مدیركل صدا و سیمای مركز اردبیل در دیدار با مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اظهار داشت: در راستای معرفی قابلیت ها و ظرفیت های گردشگری و فرهنگی استان سریال تلویزیونی طنز ایران 91 در اردبیل ساخته می شود.

وی با بیان اینكه این سریال در 26 قسمت ساخته می شود افزود: این سریال كه طلق تفاهم نامه ای با اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در 26 قسمت ساخته می شود به معرفی آثار تاریخی، ظرفیت های گردشگری و طبیعی در مناطق مختلف استان خواهد پرداخت.

ملااحمدی زمان ساخت این مجموعه تلویزیونی را شهریور ماه امسال دانست و تصریح كرد: طبق برنامه ریزی و هماهنگی انجام شده عملیات ساخت این مجموعه تلویزیونی از شهریور ماه امسال آغاز شده و تا حدود 6 ماه طول خواهد كشید كه امیدواریم در جذب گردشگران به استان اردبیل نقش موثری داشته باشد.

مدیركل صدا و سیمای مركز اردبیل از تلاش برای پخش این سریال در شبكه های سراسری خبر داد و بیان كرد: با توجه به قرارگیری جاذبه های گردشگری بسیاری در مناطق مختلف استان اردبیل ما نیز باید برای پخش این سریال در شبكه های سراسری و به ویژه شبكه های استانی دیگر مناطق كشور در تلاش باشیم.

وی با اشاره به دوران پساكرونا اظهار كرد: با توجه به اینكه در حال حاضر شیوع بیماری ویروسی كرونا محدودیت هایی در حوزه گردشگری ایجاد كرده است باید با ساخت این مجموعه سریال جذاب و مخاطب پسند در معرفی استان برای دوران پساكرونا گامی اساسی برداریم.

دسترسی سریع