شب نشینی مردم قم در "پلاك 16"

خانواده‌های قمی، محور برنامه زنده و شاد «پلاك 16» در سیمای نور هستند.

1399/04/08
|
10:43

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فصل جدید برنامه تركیبی-نمایشی «پلاك 16» با اجرای علی امیدواریان و امین حسینی فرد از ابتدای تابستان هر شب به جز جمعه‌ها ساعت 22 به‌‎صورت زنده از سیمای نور پخش می‌شود.

حجت‎الاسلام حسین نطنزی تهیه‎كننده «پلاك16» گفت: این برنامه با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح برای مخاطبان، ایجاد روحیه نشاط و امید و همینطور ایجاد حس خوشایند همزیستی و همگرایی در فضایی صمیمی‌ با توجه به خانواده به عنوان ركن اصلی جامعه و جوانان به‎صورت ویژه، با حضور خانواده‌های قمی‌به میزبانی دانشگاه شهاب دانش قم روی آنتن می‎رود.

وی درباره بخش‌های مختلف این برنامه شبانگاهی گفت: این برنامه هر شب یك مجله ویژه در موضوعات ورزش، كارآفرینی، هنر و فرهنگ، ادبیات و مقاومت دارد كه در آن سردبیر و كارشناس آن با میهمانی مرتبط با موضوع به گپ و گفت می‌پردازد.

حجت‎الاسلام نطنزی ادامه داد: بازیگران طنز برنامه آقایان بهروز و شهاب نیازمند نیز با اجرای بخشهای نمایشی طنز وارد گفت‌وگوی موضوعی برنامه می‌شوند. میان برنامه‌های معرفی مهمان، معرفی تازه‌های نشر، شعر خوانی طنز، معرفی نقاط دیدنی شهر و گزارش مردمی از دیگر بخش‌های این برنامه است.

دسترسی سریع