فراخوان هفتمین جشنواره شعر طنز چهارمحال و بختیاری

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از انتشار فراخوان هفتمین جشنواره شعر طنز این استان خبر داد.

1402/06/14
|
09:44
|

به گزارش واحد فضای مجازی رادیو صبا به نقل از روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الله شیروانی با بیان اینكه هفتمین جشنواره استانی شعر طنز با همكاری اداره شهرستانی كیار و انجمن ادبی آوای قلم این شهرستان، دهم آبان 1402 برگزار می‌شود، گفت: شاعران علاقه‌مند به شركت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را با موضوعات آب، محیط‌ زیست، فضای مجازی؛ فرصت‌ها و تهدیدها، جمعیت، جوانی، فرزند آوری، معیشت و رفاه خانوادگی و همچنین نشاط اجتماعی و امید به آینده به دبیرخانه جشنواره استانی شعر طنز ارسال كنند.

وی تصریح كرد: هر شاعر می‌تواند حداكثر سه اثر را برای دبیرخانه ارسال كند و آثار ارسالی نیز نباید در رویدادهای فرهنگی دیگر شركت كرده و یا حائز رتبه شده باشد.

آخرین مهلت ارسال آثار
شیروانی آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر طنز را 20 مهر امسال اعلام كرد و یادآور شد: به نفرات برتر این جشنواره به ترتیب جوایز 20، 15 و 10 میلیون ریالی تعلق خواهد گرفت و برگزیدگان نیز بنا به نظر هیات داوران، هدیه‌ای پنج میلیون ریالی دریافت می‌كنند.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: دبیرخانه این جشنواره در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان كیار در شهر شلمزار واقع شده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای كسب اطلاعات بیشتر با شماره 03832623636 تماس گرفته و یا در پیام‌رسان‌های ایتا و روبیكا با شماره 09139845493 در ارتباط باشند.

در ششمین دوره از جشنواره شعر طنز چهارمحال و بختیاری كه تیر 1400 برگزار شد، 50 اثر با یكدیگر به رقابت پرداختند كه در پایان آثار احمد رفیعی، زهرا علیدوستی، مجتبی بخشایش، علی نظری، ریحانه فرزی، كمال‌الدین ساعی و محمد حمزه به عنوان آثار برتر معرفی شدند.

منبع نوشته : روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری

دسترسی سریع