ایسنا/در جشن تولد رادیو صبا چه گذشت؟

شبكه طنز با حضور جمعی از اهالی رادیو و رسانه، تولد 9 سالگی‌اش را جشن گرفت.

1400/10/21
|
23:53

به گزارش ایسنا، مراسم دهمین سالگرد تاسیس شبكه رادیویی صبا ـ با هدف شادی‌آفرینی در بین مخاطبان ـ دوشنبه ـ 20 دی ماه ـ در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

در این مراسم حمیدرضا افتخاری ـ مدیر رادیو صبا، شاهید مظفری ـ قائم‌مقام معاونت صدا ـ و جمعی از گویندگان و برنامه‌سازان رادیو صبا حضور داشتند. مریم نشیبا ـ گوینده پیشكسوت رادیو ـ نیز در میانه‌های مراسم به این جمع اضافه شد.

حمیدرضا افتخاری، مدیر رادیو صبا، در ابتدای این مراسم گفت: از همه برنامه‌سازها تشكر می‌كنم كه در یك سال گذشته تلاش كردند، رادیو صبا از جایی كه بوده چند گام به جلوتر برود و رضابت مخاطبش را بیش از گذشته جلب كند.
او افزود: امیدوارم این روند با كمك شما همچنان ادامه داشته باشد و سال آینده سال بهتری برای ما باشد و موفقیت‌های بیشتری برای رادیو صبایی‌ها داشته باشد. امیدوارم این رویه ادامه داشته باشد تا هر سال دور هم جمع شویم و از زحمات دوستانمان تقدیر كنیم.

در جشن تولد رادیو صبا چه گذشت؟

در ادامه از برندگان لیگ عشاق ـ برنامه‌ای در رادیو صبا كه در آن زوج‌ها به رقابت می‌پردازند ـ مسابقه تولید آرم استیشن و نیز برخی از گویندگان و برنامه‌سازان رادیو صبا تقدیر شد.

برگزاری آیتم‌های طنز توسط گویندگان و بازیگران رادیو از دیگر برنامه‌های این مراسم بود كه به صورت زنده از رادیو صبا و نیز به صورت تصویری از سایت رادیو صبا و صفحه این شبكه در فضای مجازی قابل مشاهده بود.

در جشن تولد رادیو صبا چه گذشت؟

در این مراسم همچنین از مدیران سابق و قدیمی رادیو صبا و پایه‌گذاران این شبكه رادیویی از جمله محمدصادق رحمانیان، حمیدرضا مقدسی، سعید یوسف‌نیا و كیوان آدینه‌وند تقدیر شد.

مریم نشیبا، گوینده باسابقه رادیو در میانه‌های مراسم به جمع حاضر پیوست و به عنوان پیشكسوت رادیو، كیك تولد ده سالگی رادیو صبا را برید.

رادیو صبا 9 سال قبل با رویكرد طنز و ایجاد شور و نشاط در جامعه فعالیت خود را آغاز كرد و اكنون یك شبكه رادیویی 24 ساعته است.

دسترسی سریع