هنرصدا/ شمارش معكوس با لبخند روی امواج صبا

ویژه برنامه انتخاباتی «شمارش معكوس» با نگاهی طنز به موضوعات انتخاباتی می‌پردازد.

1403/04/10
|
13:02


«شمارش معكوس» عنوان یكی از ویژه برنامه‌های انتخاباتی این شبكه رادیویی است كه در فضایی شاد و طنز به موضوع انتخابات می پردازد.

كیاوش كمالی فر نویسنده و سردبیر این برنامه توضیح داد،زبان طنز همیشه اثربخشی بیشتری دارد و این مهمترین وجه تمایز «شمارش معكوس» است،كه هم یك برنامه ی شاد و طنازانه كه در قالب طنز حرف های مهم و بسیار جدی میزند.
وی افزود: «میم خبرچی» همراه مخاطبان به طور ملموس اهمیت انتخاب شایسته ترین ها را بررسی می‌كند تا هم خودش برای گروه اجرایی خود انتخابهای شایسته ای داشته باشد و هم به طور موازی اخبار و اتفاقات مهم انتخابات ریاست جمهوری را به صورتی شاد و پر شور پوشش دهد.
كمالی فر درباره بخش های این برنامه بیان كرد، «اخبار انتخابات، شمارش معكوس، گزارش مردمی، گفتگو سیاسی، نمایش طنز، كه بود و چه كرد و شعر طنز» از بخش های مختلف این برنامه است در قالب های مختلف به موضوع انتخابات می پردازد.
وی افزود: ایجاد پرسش و چرایی رای دادن برای جامعه ی مردمی و دموكراتیك، برجسته سازی اهمیت تحقیق و انتخاب درست، بالا بردن آگاهی مردم در اهمیت مشاركت مدنی توسط كارشناسان و بسته های صوتی، تهییج مشاركت مردمی در جامعه ای پویا و پر امید و همچنین ایجاد احساس مسئولیت اجتماعی و نقد منفعل بودن در جامعه با زبان طنز در این برنامه، از جمله مواردی است كه میتواند انشاالله به بالا بردن مشاركت و برگزاری انتخاباتی پر و شور و مردمی كمك كند.
سردبیر این برنامه در پایان یادآور شد، مهمترین رسالت رادیو صبا نشاط آفرینی است، بنابر این شمارش معكوس هم با لبخند و در فضایی شاد به استقبال انتخابات می رود.
ویژه برنامه انتخاباتی «شمارش معكوس» تا روز انتخابات هر روز ساعت 17 به تهیه كنندگی محمد حسین خسروجردی و با اجرای حمید پارسا و لاله جلال آبادی و بازیگری مهدی مجنونی كسمائی تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع