جام جم آنلاین - دومین عروسی خوبان با سه زوج جوان برگزار شد

رادیو صبا در ویژه برنامه عروسی خوبان مراسم ازدواج سه زوج جوان را در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) برگزار كرد.

1403/03/22
|
16:07

كد خبر: 1460189

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو صبا، ویژه برنامه «عروسی خوبان» به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور مدیران شبكه های رادیویی، طاهره كلانكی مشاور امور زنان و خانواده صدا و سیما، حجت الاسلام و المسلمین ابوالمعالی دبیر شورای امر به معروف و نهی از منكر سازمان صدا و سیما و جمعی از خیرین و مخاطبان این شبكه رادیویی راهی انتن شد.

این ویژه برنامه با رویكرد ازدواج آسان در فضای آزاد ساختمان شهدا در حضور خانواده عروس و داماد، برگزار شد.

« اجرای موسیقی سنتی زنده با موضوع عشق و زندگی توسط گروه رعنا، هنرمندی خوانندگان، برپاخند با اجرای مصطفی احمدی، نمایش طنز و گفتگو با عروس و دامادهای جوان » از بخشهای مختلف و جذاب این برنامه بود.

در این مراسم هریك از عروس و دامادها درباره شیرینی ها و دغدغه های زندگی مشترك گفتند و احساسشان را در این روز با مخاطبان به اشتراك گذاشتند.

زوج های جوانی كه دانشجوی پزشكی بودند از شوق و ذوق شروع زندگی مشترك در دوران دانشجویی گفتند و عروس داماد كاشانی كه سال گذشته در اولین ویژه برنامه عروسی خوبان جشن ازدواجشان را گرفتند از زندگی مشترك و خاطره شیرین برگزاری مراسم عروسی در سال گذشته گفتند.

حجت الاسلام و المسلمین ابوالمعالی دبیر شورای امر به معروف و نهی از منكر سازمان صدا و سیما در این مراسم درباره اهمیت ازدواج به موقع با توكل بر خدا توضیح داد و بیان كرد، ترویج ازدواج آسان و ترغیب جوانان را باید از درون سازمان صداو سیما شروع كرد و برای ازدواج همكاران مجرد پیش قدم باشیم.

بعد از قرائت خطبه عقد زوج جوان های جوان این مراسم با اهدای هدایایی از طرف، معاونت صدا، مشاور امور زنان و خانواده صدا و سیما، دبیر شورای امر به معروف و نهی از منكر سازمان صدا و سیما،خیرین حاضر در مراسم، مخاطبان رادیو صبا، شبكه های رادیویی فرهنگ، پیام و آوا وصبا ادامه یافت.

گفتنی است، ویژه برنامه «عروسی خوبان» به صورت تصویری از سایت رادیو صبا و برنامه كاربردی ایرانصدا پخش شد.

این ویژه برنامه به تهیه كنندگی امیر اكبری و اجرای مهبد قناعت پیشه مریم خادم‌پور در سالروز ازدواج حضرت علی(ع) حضرت فاطمه زهرا(س) تقدیم شد.

رادیو صبا را روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتز بشنوید.

دسترسی سریع