خبرگزاری ایسنا/رادیو صبا به ورزشكاران و مسولان، گل «زیر طاقی» می‌زند

رادیو صبا برنامه جدید «زیر طاقی» را با رویكرد تازه به ورزش راهی آنتن می‌كند.

1402/11/04
|
17:56


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، «زیرطاقی» نام یكی از برنامه‌های جدید ورزشی این شبكه رادیو است كه با رویكرد تازه به مرور اتفاقات ورزشی و حواشی آن در هفته‌ای كه گذشت می‌پردازد.
امیر بیشه، سردبیر برنامه بیان كرد، «زیرطاقی» برنامه‌ای است با رویكرد تازه به ورزش كشور، كه تلاش می‌كند با نقد طنازانه و اصلاح نكات منفی و نمایش قدرت جوانان و قهرمانان ورزشی نیروی محركه‌ای رو به سوی دستاوردهای بزرگ ورزشی باشد.
بیشه درباره بخش‌های مختلف این برنامه افزود: «زیر طاقی» در فضایی شاد و طنز گونه در قالب یك مجله رادیویی با بخش‌های مختلفی با عنوان «زیر طاقنامه، آفساید، گل و پنالتی» اتفاقات ورزشی هفته‌ای كه گذشت را نقد و بررسی می‌كند.
«زیر طاقنامه» بیانیه رسمی این برنامه در پاسخ به مهمترین خبر ورزشی در حوزه مدیریتی است كه متاسفانه اغلب منفی‌ترین خبر می‌شود، در این بخش اتفاقات ورزشی را طنازانه نقد می‌كنیم و در فضایی متفاوت با مسئولان و كارشناسان آن حوزه به گفتگو می‌پردازیم.
بخش «آفساید» حواشی سطحی و زودگذر ورزشی كه جنبه طنز و شوخی دارد را پوشش می دهد.
سردبیر برنامه درباره بخش «گل زیرطاقی» توضیح داد، این بخش گل‌هایی كه ورزشكاران و مسئولان ورزشی در رشته‌های مختلف ورزشی زده‌اند را تقدیر می‌كنیم و به قهرمانان و مسئولان برای به دست آوردن موفقیت‌های بیشتر انرژی و انگیزه می‌دهیم. و بخش پایانی «پنالتی»، این بخش اتفاقات منفی ورزشی كه در زمین ورزش یا در حوزه مدیریتی روی داده است را نقد می‌كنیم و تلاش می‌كنیم راهكارهایی برای حل آن ارائه كنیم.
مجری «زیرطاقی» یادآور شد این برنامه كه در فضایی شاد و پُرانرژی راهی آنتن می‌شود كه با بخش‌های كارشناسی تخصصی، طنز و پخش نمایش‌های طنز همراه مخاطبان می‌شود.
«زیرطاقی» روزهای پنجشنبه ساعت 17 به تهیه‌كنندگی رضا عزتی و با اجرای امیر بیشه و علی زمانی و بازیگری حسام خلیل‌نژاد و كارشناسی حسین باقرشاهی پخش می‌شود، آیتم‌سازی این برنامه بر عهده صادق مهران پور و هدیه درویش مسؤول هماهنگی این برنامه است.

دسترسی سریع