خبرگزاری هنرصدا /«كوك آوا» به یاد كوچك جنگلی راهی آنتن رادیو می شود

رادیو صبا در برنامه موسیقی محور «كوك آوا» گلچینی از آثار محمدمیرزمانی آهنگساز موسیقی فیلم كوچك جنگلی را تقدیم شنوندگان می كند.

1402/06/22
|
12:19

موسیقی تیتراژ سریال «كوچك جنگلی» به آهنگسازی سیدمحمد میرزمانی و خوانندگی ناصر مسعودی به عنوان یك خاطره ملی در موزه خاطرات مردمی ایران ثبت است، رادیو صبا دوشنبه 20شهریور در برنامه موسیقی محور «كوك آوا» با پخش بخش هایی از این موسیقی یادی از محمد میرزمانی آهنگساز این اثر می كند.
«كوك آوا» یكی از برنامه‌های موسیقی محور این شبكه رادیویی است، كه با تركیب متن، ترانه و موسیقی بسته شنیداری جالبی را هر شب تقدیم شنوندگان می كند.
این برنامه در هر قسمت با انتخاب یك وجه مشترك، ترانه و موسیقی را به هم كوك می زند، دوشنبه این برنامه گلچینی از آثار محمد میرزمانی آهنگساز خوب كشورمان را تقدیم شنوندگان می كند.
محمد میرزمانی آهنگساز و موسیقی‌دان است. سید محمد میر زمانی فارغ‌التحصیل هنرستان عالی موسیقی، فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1359 با ساخت موسیقی آوازی و اركسترال در فرم‌های مختلف آغاز كرد. از جمله استادان وی می‌توان به فریدون ناصری، مصطفی كمال پورتراب، مرتضی حنانه، كریم گوگردچی، پرویز منصوری و اقدس پورتراب اشاره كرد.
این برنامه موسیقی محور شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت20:30 به تهیه كنندگی انسیه شمس اللهی تقدیم مخاطبان رادیو صبا میشود.

دسترسی سریع