باشگاه خبرنگاران جوان/ سفر رادیو صبا از قم تا مشهد برای دهه كرامت

ویژه برنامه «دست افشان» به مناسبت دهه كرامت از قم تا مشهد همسفر مخاطبان رادیو صبا می‌شود.

1402/03/05
|
15:29

رادیو صبا به مناسبت فرارسیدن دهه كرامت ویژه برنامه «دست افشان» را هر شب تقدیم مخاطبان می‌كند. این برنامه با پرداختن به موضوعات اخلاقی و فرهنگی دهه كرامت را گرامی می‌دارد.
آزاده شاهرخ مهر تهیه كننده این برنامه گفت: «دست افشان» هر شب ساعت هشت شب با سلام به امام رضا علیه السلام شروع می‌شود. موضوعات انتخابی برای هر برنامه متناسب با عناوین دهه كرامت انتخاب شده است، كه مخاطبان هم از طریق پیامك و تماس با برنامه با ما در تعامل هستند.
وی افزود: ما در این ویژه برنامه سفر رادیویی از حرم مطهر حضرت معصومه (س) تا حرم امام رضا (ع) داریم. به این صورت كه هرشب با یكی از گزارشگران شهر‌های این مسیر گفتگو میكنیم و جویای حال و هوای شهرستان در دهه كرامت می‌شویم. این شهر‌ها در دهه كرامت برای میزبانی زائران امام رضا (ع) برنامه‌های متفاوت فرهنگی و هنری تدارك دیده اند، كه گزارش آن‌ها را می‌شنویم.
به گفته این تهیه‌كننده، نمایش، مهمان ویژه، گفتگو با شاعران آیینی و پخش سكانس‌هایی از فیلم ویژه دهه كرامت از بخش‌های این برنامه است كه هر شب تقدیم مخاطبان می‌شود. در بخش نمایش ماجرای خانه زن و شوهر مشهدی را می‌شنویم كه در دهه كرامت هر شب میزبان زائران امام رضا علیه السلام هستند. در آیتم مهمان ویژه با همكاران رادیو و تلویزیون كه متولد شهر‌های قم و مشهد هستند گفتگوی صمیمی داریم و در بخش گفتگو با شاعران شعر‌های آیینی در وصف موضوع امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) را میشنویم.
شاهرخ مهر در پایان گفت: این برنامه در فضایی شاد با با پخش ترانه‌ها و سكانس‌هایی كه یادآور دهه كرامت است تقدیم مخاطبان می‌شود. ویژه برنامه «دست افشان» در ایام دهه كرامت هر شب ساعت 20 به تهیه‌كنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای مهبد قناعت پیشه و مریم خادم پور تقدیم مخاطبان می‌شود.

دسترسی سریع