پرسون/ «شیش و هفت» در رادیو صبا

برنامه موسیقی محور «شیش و هفت» پنجشنبه و جمعه راهی آنتن رادیو صبا می شود.

1402/03/03
|
09:47

به گزارش پرسون ، رضا عزتی تهیه‌كننده برنامه موسیقی محور «شیش و هفت» كه از آنتن رادیو صبا با محور اخبار موسیقایی تولید و به پخش می‌رسد گفت: تاثیر موسیقی در زندگی فراتر از باور مردم است، در دنیایی كه در آن زندگی می‌كنیم با توجه به مشكلات و دغدغه‌های موجود در آن، نیاز به وجود موسیقی بسیار دیده می‌شود.
وی ادامه داد: موسیقی می‌تواند تأثیر زیادی بر همه ابعاد زندگی انسان چه از لحاظ جسمی و چه روحی داشته باشد. در حالت كلی می‌توان گفت گوش دادن به موسیقی در كنار كارهایی كه انجام می‌دهید باعث می‌شود شما سریع احساس خستگی نكنید و به راحتی سختی‌ها و دشواری‌های كار را تحمل كنید.
این تهیه‌كننده در توضیح برنامه یاداور شد: «شیش و هفت» مجله‌ای موسیقایی است، كه در قالب طنز تلاش می‌كند با موسیقی‌ها و ترانه‌ها آخر هفته خوشی رو برای مخاطبان به ارمغان بیاورد.
وی افزود: «شیش و هفت» با ریتم و انرژی بالا روزهای آخر هفته تقدیم مخاطبان می‌شود، بخش زیادی از این انرژی به اجرای برنامه برمی‌گردد كه بر عهده یكی از اهالی موسیقی یعنی شهرام نیكیار موزیسین و خواننده خوب كشورمان است.
عزتی درباره بخش‌های مختلف این برنامه عنوان كرد: گفتگو با خوانندگان، آهنگسازان و اهالی موسیقی، مرور اخبار موسیقی با اجرای علیرضا سعیدی خبرنگار و مسابقه تلفنی موزیك طنز با اهالی رادیو صبا از آیتم‌های مختلف این برنامه است كه تلاش می‌كند مخاطب را به موسیقی علاقه‌مند كند و آنها را در جریان رویدادهای این حوزه قرار دهد.
«شیش و هفت» پنجشنبه و جمعه 18 تا 19:30 دقیقه به تهیه‌كنندگی رضا عزتی و گویندگی شهرام نیكیار همراه مخاطبان است.

دسترسی سریع