خبرگزاری صدا و سیما/زندگی ماشینی روی خط صبا

مجله صبحگاهی «صبح صبا» با رویكرد فرهنگ سازی برای زندگی ماشینی بهتر راهی آنتن می‌شود

1401/09/01
|
12:07

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ زندگی امروز ما ماشینی شده و همین امر تنبلی افراد را به دنبال داشته است. بدن انسان بر خلاف ماشین یا هر وسیله دیگر كه بر اثر كار و فعالیت مستهلك می‌گردد، با كار جان گرفته و توانایی بیش تری كسب می نماید. در زمان‌های گذشته، حركت و تمرین‌های بدنی بخشی از كار روزانه فرد به شمار می رفت اما امروزه بر اثر پیش رفت تكنولوژی و ماشین باید بیش تر از گذشته در جستجوی حركت بود و هر فرد بایستی آن را در برنامه روزانه خود بگنجاند.

تغییر سبك زندگی نیاز به فرهنگ سازی دارد و رسانه نقشی پررنگ در فرهنگ سازی یك جامعه دارد، رادیو صبا روز یكشنبه 29 آبان در برنامه زنده «صبح صبا» با هدف فرهنگ سازی درجهت حفظ تحرك روزانه در زندگی ماشینی با عنوان موضوعی «دوكیلومتر كمتر، دو قدم بیشتر» همراه مخاطبان می‌شود.

این برنامه در بخش های مختلف در فضایی شاد به این موضوع می‌پردازد و با تعامل با مخاطبان از طریق سامانه پیامكی 300001055 و تلفن برنامه 22653043 به این موضوع می‌پردازد. «صبح صبا» هر روز با هدف اطلاع رسانی در قالب مجله رادیویی به تهیه كنندگی امیر اكبری و اجرای مهبد قناعت پیشه و مریم خادم پور از ساعت 6:30 صبح تقدیم مخاطبان می‌شود.

دسترسی سریع