خبرگزاری ایسنا/به دنیای بدون من لبخند بزن!


"دنیای بدون من" عنوان برنامه جدیدی از رادیو صباست كه با رویكردی طنز و سرگرمی با موضوع لبخند به نعمت‌های خداوند به‌زودی روی آنتن می‌رود.

1401/03/22
|
12:30به گزارش ایسنا، برنامه "دنیای بدون من" با رویكرد طنز و سرگرمی هر روز یكی از اجزای دنیا را حذف می‌كند و برای مخاطبان دنیای بدون آن‌را تصویرسازی می‌كند.

نسیم صباغان، تهیه كننده این برنامه گفت: همه ما هر روز در زندگی روزانه خود با افراد اشیا و یا احساس هایی سر و كار داریم كه بدون توجه به نقش و اهمیت آنها از كنارشان عبور می كنیم یا شاید آنها را بی ارزش و كم ارزش می دانیم. برنامه "دنیای بدون من" هر روز با حذف یكی از اینها مثلاً مادر، پدر، دوست و همسایه یا اشیایی مثل دفتر، اینترنت، مداد و یا احساساتی مثل امید، آرزو، خنده، گریه و.. دنیا را با نگاهی طنز تصور می كند.

وی ادامه داد: صاحبه عظیمی به عنوان مجری این برنامه، مصداق هایی از دنیای بدون من را به مخاطبان ارائه می كند و در بخش نمایشی با نگاهی طنز این برنامه را برای مخاطبان تداعی می كند. در "دنیای بدون من" تلاش می شود با نگاهی طنز و سرگرمی به اهمیت و نقش موثر هریك از اجزای دنیا پرداخته شود.

تهیه كننده برنامه در پایان بیان كرد: "دنیای بدون من" با لبخند یادآور هریك از نعمت های خداوند می شود كه گاهی در نگاه ما كوچك شمرده می شود ولی نقش بزرگی در لحظه زندگی ما دارند.

به گزارش ایسنا، برنامه "دنیای بدون من" هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 به تهیه‌كنندگی و نویسندگی نسیم صباغان و اجرای صاحبه عظیمی و بازیگری مونا قنادها و امیر قربانی از رادیو صبا پخش می شود.

دسترسی سریع