روزنامه جام جم/اهدای عضو سوژه به‌وقت ‌زندگی در رادیو

اهدای عضو سوژه به‌وقت ‌زندگی در رادیو

1401/03/01
|
12:52

درباره اهدای عضو بارها در رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها نوشته شده است و در چند سال اخیر این موضوع به‌صورت جدی از سوی مردم دنبال شده است. رادیوصبا هم به مناسبت امروز كه روز اهدای عضو است در برنامه‌های زنده صبحگاهی با نگاهی دیگر، به این موضوع می‌پردازد. این شبكه رادیویی امروز در برنامه‌های زنده صبحگاهی «صبح‌صبا» و «به‌وقت‌زندگی» با نگاهی طنز به گرامیداشت این روز می‌پردازد.
مجله صبحگاهی صبح‌صبا هر روز با هدف اطلاع‌رسانی اخبار و رویداد‌های جامعه با نگاهی متفاوت همراه مخاطبان می‌شود. این برنامه امروز 31اردیبهشت این چالش را برای مخاطبان مطرح می‌كند كه «قلب‌تان را به چه كسی اهدا می‌كنید؟» صبح‌صبا از شنبه تا چهارشنبه به تهیه‌كنندگی آزاده شاهرخ‌مهر و اجرای مهبد قناعت‌پیشه راهی آنتن می‌شود.
برنامه خانواده‌محور به‌وقت‌زندگی هر روز ساعت 10 به بیان مسائل خانه و خانواده می‌پردازد. این برنامه به‌مناسبت روز ملی اهدای عضو با موضوع بخشش و بخشندگی همراه مخاطبان می‌شود. به‌وقت‌زندگی در هفته جاری با اجرای آسیه گرجی و تهیه‌كنندگی آزاده شاهرخ‌مهر تقدیم مخاطبان می‌شود. رادیوصبا روی موج اف‌ام ردیف 105.5 مگاهرتز بشنوید.

دسترسی سریع