خبرگزاری صدا و سیما/پخش برنامه های طنز و شاد رادیو صبا در روز عید سعید فطر

رادیو صبا ،روز عید سعید فطر با پخش برنامه های طنز و شاد این روز را همراه مخاطبان جشن می گیرد.

1401/02/12
|
11:11

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، صبح صبا، شهر فرنگ، صبامك، دفتر بهار و عصر صبا عنوان برنامه هایی هستند كه روز عید فطر با فضایی شاد بر روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود .پخش برنامه های طنز و شاد رادیو صبا در روز عید سعید فطر
برنامه زنده «صبح صبا» روز دوشنبه از ساعت 7 صبح به تهیه كنندگی محمد حسین خسروجردی واجرای محمدرضا قلمبر همراه مخاطبان می شود و در كنار اطلاع رسانی با پخش آیتم های طنز لحظات خوشی را برای مخاطبان تداعی می كند.
جُنگ شاد «شهر فرنگ» نیز از روز دوشنبه 12 اردیبهشت تا چهارشنبه به صورت ویژه با پخش نمایش های طنز و موسیقی های شاد از ساعت 9 صبح به مدت 120 دقیقه با گویندگی فریبا باقری این روزها را با مخاطبان جشن می گیرد.
برنامه مخاطب محور «صبامك» به تهیه كنندگی محمد اوزی روز دوشنبه از ساعت 11 صبح به پاسخ پیامك های شنوندگان با موضوع عید سعید فطر می پردازد.
امیر حسین مدرس نیز در برنامه ادبی «دفتر بهار» به مناسبت روز عید فطر با روایت داستان هایی با موضوع عید فطر ساعت 13:30 با مخاطبان خاطره بازی می كند، در این برنامه اشعار و متونی از نرگس صرافیان تقدیم مخاطبان می شود.
همچنین برنامه زنده «عصرصبا» از ساعت 17 روز دوشنبه در فضایی شاد با پخش آیتم های طنز و موسیقی های شاد این روز را همراه مخاطبان جشن می گیرد.

دسترسی سریع