خبرگزاری فارس/گرامیداشت روز معلم در رادیو صبا

رادیو صبا در برنامه مستند «ماجرا» به گرامیداشت روز معلم می پردازد.

1401/02/12
|
11:10

به گزارش خبرگزاری فارس، «ماجرا» عنوان یكی از برنامه‌های رادیو صبا است كه در قالب مستند گزارشی به بررسی دلایل شهرت افراد و ماجرا های معروف می‌پردازد. این برنامه با شعار هر نام آوری ماجرایی دارد، به بررسی دلایل شهرت و محبوبیت فرهیختگان وبزرگان ایران زمین می‌پردازد.

این برنامه روز دوشنبه 12 اردیبهشت به مناسبت سالروز شهادت استاد مطهری و روزمعلم به سراغ معلمان فداكاری رفته كه در دوران همه گیری كرونا در تمام شرایط همراه دانش آموزان بودند و لحظه‌ای از آموزش دست نكشیدند.
الهام حاجی نژاد تهیه كننده این برنامه گفت: روز معلم بهانه خوبی است كه یادی از معلمانی شود كه در دوران كرونا در مناطق محروم با كمترین امكانات به آموزش دانش آموزان پرداختند. مستند «ماجرا» روز دوشنبه 12 اردیبهشت در قالب گفتگو از فعالیت معلمانی می‌گوید كه در دوران سخت كرونا كه آموزش از طریق فضای مجازی صورت می‌گرفت با هزینه شخصی خود برای دانش آموزان گوشی موبایل تهیه كردند.

وی افزود: در این برنامه با یكی از معلمانی صحبت می‌شود كه در مناطق كم برخوردار سیستان بلوچستان در دوران كرونا به آموزش دانش آموزان به صورت حضوری پرداخته و برای دانش آموزان فعالیت‌هایی فوق برنامه‌ای انجام داده كه در شهرهای بزرگ و با امكانات هم انجام نمی‌شود. مستند ماجرای روز معلم به تهیه كنندگی و گزارشگری الهام حاجی نژاد 12 اردیبهشت ساعت 15 روی آنتن شبكه رادیویی صبا می‌رود.

دسترسی سریع