هرمزگان مقصد سفرپاییزی «رادیو صبا» می شود

رادیو صبا در برنامه «همپای صبا» جاذبه های گردشگری استان هرمزگان را به عنوان مقصد سفرهای پاییزی به مخاطبان معرفی می كند

1400/09/14
|
12:17


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «همپای صبا» هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 به مقصد یكی از استا ن های كشور حركت می كند.
این مسابقه پیامكی با رویكرد گردشگری و آشنایی با شهرهای مختلف ایران با شعار ایرانم دورت بگردم راهی آنتن صبا می‌شود.

«همپای صبا» در قالب مسابقه پیامكی با موضوع ایرانشناسی، آشنایی با مفاخرفرهنگی و فرهنگ مردم در شهرهای مختلف به معرفی جاذبه‌های گردشگری شهرهای مختلف ایران می‌پردازد. در این برنامه هر روز ساعت 17 یك قطار از تهران به مقصد شهرهای مختلف حركت می‌كند و در طی مسیر به معرفی فرهنگ مناطق مختلف ایران و معرفی جاذبه‌های گردشگری و غذاهای محلی آن شهر می‌پردازد.
همپای صبا روز دوشنبه جاذبه های گردشگری استان هرمزگان را به عنوان مقصد سفرهای پاییزی به مخاطبان معرفی می كند

قطار صبا در هر ایستگاه سوالی مربوط به آن استان مطرح می‌شود كه ضمن دادن اطلاعات، شنوندگان چهار دقیقه برای پاسخگویی به آن سوالات فرصت دارند. ایستگاه‌ها شامل گردشگری و اماكن مذهبی، مشاهیر هر استان، غذاهای استان، مشاغل و بازی‌های محلی هر استان است.
استان هرمزگان دارای ویژگی های زیادی می باشد، یكی از این ویژگی ها كه باعث منحصر به فرد شدن آن شده است، جاذبه های گردشگری بی نظیر آن است ما در این متن بسیاری از آن ها را برای شما معرفی كرده ایم.
جاذبه‌های گردشگری هرمزگان با توجه به موقعیت جغرافیایی‌ بسیار غنی و متنوعش، باعث جذب گردشگران داخلی و خارجی فراوانی شده است. بهترین زمان برای دیدن مناطق و امكان تفریحی و دیدنی استان هرمزگان فصول پاییز و زمستان است.

دسترسی سریع