لیموترش به روز می شود

برنامه طنز لیموترش با بخش های جدید همراه مخاطبان می شود.

1402/03/04
|
10:16
|

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه طنز «لیموترش» با آیتم های مختلفی تقدیم مخاطبان طناز رادیو صبا می‌شود.

این برنامه در فصل جدید با آیتم های «لبخند ناشكوفته، خندگی نامه، از آب گذشته ، هدهد خوش خبر، اسرار و ابزار، طنزستان» همراه شنوندگان می شود.

مهدی استاد احمد تهیه كننده «لیموترش» درباره بخش های جدید این برنامه گفت: در فصل جدید این برنامه تلاش كردیم با اضافه كردن بخش های جالب «لبخند ناشكوفته، خندگی نامه، از آب گذشته ، هدهد خوش خبر، اسرار و ابزار» همراه مخاطبان باشیم.
وی درباره بخش های مختلف توضیح داد، «لبخند ناشكوفته» آیتم ویژه شوخی با نوجوانان است كه توسط خودشان اجرا میشود، در این بخش نوجوانان با دوستان هم سن و سال خودشان شوخی می كنند، البته از جنس شوخی های نوجوانی متناسب با حال و هوای آنها و به زبان خودشان.

استاداحمد در ادامه درباره بخش «خندگی نامه» یادآورشد، ا در این آیتم با نگاهی طنز به بیان زندگی نامه طنز پردازان می پردازیم و كه در هر برنامه یكی از طنز پردازان خوب كشورمان معرفی می شوند.
استاد احمد «اسرار و ابزار» را باصدای برگزیدگان آیتم آموزشی این برنامه معرفی كرد و درباره آن توضیح داد، در این آیتم درباره فوت و فن طنز نویسی میشنویم و با رمز و راز آن بیشتر آشنا می شویم.
تهیه كننده لیموترش بیان كرد در این برنامه در هر قسمت میزبان یكی از طنز پردازان می شویم و با آثار آنها در آیتم «طنز سان» آشنا می شویم و در بخش از آب گذشته درباره طنزپردازان خارجی می‌شنویم.

برنامه «لیمو ترش» را می توان روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 14به تهیه كنندگی مهدی استاد احمد و با اجرای مهدی فرج اللهی از رادیو صبا بشنوید.

دسترسی سریع