امید تاجیك: اگر برادرم هم خواننده نبود بازخواننده می شدم

امید تاجیك درگفتگو با «رادیو صبا» به سابقه هنری خانواده اش اشاره كرد و گفت: در خانواده ای هنری بزرگ شدم اگر برادرم هم خواننده نمی شد من خواننده می شدم.

1400/09/14
|
13:17


به گزارش عمومی رادیو صبا، «صباهنگ» برنامه موسیقی محور رادیو صبا است كه با پخش ترانه های درخواستی، فضای شادی را برای مخاطبان این شبكه ایجاد می كند.
این برنامه با بخش های «گزارش»، «موسیقی فیلم»، «تكمیل شعر»، «تركیب ترانه» ، «نمایش ترانه» و «مهمان ویژه» هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 به مدت 90 دقیقه راهی آنتن رادیو صبا می شود. روز شنبه 13آذر این برنامه میزبان امید تاجیك خواننده پاپ كشورمان بود و با وی درباره موسیقی وارتباط كاری و برادری اش با امیر تاجیك گفتگو شد.
امید تاجیك متولد دهه شصت خواننده پاپ ایرانی كه به همراه برادرش امیر تاجیك وارد دنیای خوانندگی شده است و چندین قطعه آهنگ به همراه برادرش متشر كردند.
او علاوه بر خوانندگی كار تنظیم و آهنگسازی را بر عهده دارد و به صورت حرفه ای نوازنده پیانو و گیتار است .
امید تاجیك دارای لیسانس موسیقی بوده وبعد از اخذ لیسانس وارد عرصه موسیقی شده است. آهنگ های هم تایید كن و بارون از جمله آهنگ های معروف امید تاجیك به همراه برادرش است.
امید تاجیك در گفتگو با برنامه صباهنگ رادیوصبا به همكاری هنری اش با برادرش امیر تاجیك اشاره كرد و گفت: ما به صورت حرفه ای باهم همكاری می كنیم و در كار كنار رابطه برادری همكاران خوبی نیز هستیم.
امید تاجیك دراین گفتگو اشاره به سابقه هنری در خانوادشان كرد و گفت: ما در خانواده هنرمندی بزرگ شدیم پدرم نقاشی می كرد و ساز میزد به نظر من اگر امیر هم وارد عرصه موسیقی نمی شد من خودم مستقل وارد این حوزه می شدم و این به دلیل روحیه هنری خانواده است.
این خواننده پاپ توصیه ای برای كسانی كه قصد ورود به عرصه موسیقی دارند داشت وگفت: به نظر من قبل از ورود به این حوزه برای كسب تجربه و علم در این رشته نهایت تلاشان را كنند تا با دستی پر وارد این عرصه شوند كه بعد از ورد وقتی برای افزایش دانش و تجربه باقی نمی ماند.
وی افزود: كار تولید موسیقی حرفه ای بسیار هزینه بردار است به نظر من كسانی كه می خواهند وارد این عرصه شوند باید به درستی حساب و كتاب كنند و بی هدف وارد این حوزه نشوند.
وی در پایان خبر از انشار آلبوم خود داد و گفت: قبل از كرونا آلبومی آماده كرده بود برای انتشار ولی كرونا بهانه ای شد برای بازنگری كار وتنظیم مجدد آن ، بزودی این آلبوم هم متشر می شود كه امیدوارم مورد پسند مردم باشد.

دسترسی سریع