«حسینی ام» روایتگر عشق و ایثار می شود

ویژه برنامه «حسینی ام» با روایت داستان زندگی عاشقان امام حسین علیه السلام به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم راهی آنتن می‌شود.

1402/06/05
|
10:08
|

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «حسینی ام» عنوان یكی از ویژه برنامه های این شبكه رادیویی است كه به مناسبت ماه محرم راهی آنتن می شود.
این برنامه با اجرای محمد نصرآبادی میزبان دلدادگانی می‌شود كه به بهانه ای برای حسین سروده و گریسته اند، در این ویژه برنامه مهمانان روایتگر عشق و دلدادگی خود به امام حسین (ع) می شوند.
محمد حسین خسروجردی تهیه كننده «حسینی ام» در توضیح این برنامه گفت:
همه ما در هر لباس، شغل و حرفه ای كه هستیم ، عشق به امام حسین (ع) را از كودكی در دل داشته ایم و همراه ما رشد كرده و بزرگ شده و سعی می‌كنیم كه فرهنگ عاشورایی بودن و حسینی بودن را در زندگیمان پیاده كنیم. به همین خاطر
برنامه «حسینی ام» سعی دارد، با دعوت از عاشقان امام حسین(ع) در هر لباس و حرفه ای كه فعال هستند به موضوعاتی اخلاقی مانند از خود گذشتگی، ایثار، وفای به عهد، شهادت و... بپردازد.
خسروجردی بیان كرد، در هر قسمت در ابتدای برنامه حسین متولیان شاعر اهل بیت شعری را متناسب با موضوع برنامه می‌خواند و با محمد نصر آبادی در رابطه با سروده خود گپ و گفتی خواهند داشت و در بخش مهمان میزبان كسانی میشویم كه عشق و ارادت به اهل بیت نقش بسیاری در زندگی آنها داشته است.
در این برنامه شنونده روایت داستان زندگی كسانی چون آتش نشان فداكار، بیمار از اعتیاد رها یافته، مادری كه قلب فرزندش را بخشید می شویم كه درباره عشق به امام حسین (ع) به گفت و گو خواهد نشست.
وی افزود: در انتهای برنامه از مهمان می‌خواهیم كه با شعار من هم «حسینی ام»
جمله ای را به یادگار در برنامه ثبت كند.

«حسینی ام» به تهیه كنندگی محمد حسین خسروجردی و با اجرای محمد نصرآبادی در سیزده قسمت از اول محرم هر شب ساعت 22 تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع