موسیقی آخر هفته با «شیش و هفت»

برنامه موسیقی محور« شیش و هفت » روزهای پایان هفته با آخرین اخبار حوزه موسیقی تقدیم شنوندگان می شود

1402/03/03
|
01:48

به گزارش روابط عمومی رایو صبا، برنامه موسیقی محور «شیش و هفت» روزهای پایان هفته در فضایی شاد همراه مخاطبان می شود.

رضا عزتی تهیه كننده این برنامه گفت: تاثیر موسیقی در زندگی فرا تر از باور مردم است، در دنیایی كه در آن زندگی میكنیم با توجه به مشكلات و دغدغه های موجود در آن، نیاز به وجود موسیقی بسیار دیده میشود.

موسیقی می‌تواند تأثیر زیادی بر همه ابعاد زندگی انسان چه از لحاظ جسمی و چه روحی داشته باشد. در حالت كلی می‌توان گفت گوش دادن به موسیقی در كنار كارهایی كه انجام می‌دهید باعث می‌شود شما سریع احساس خستگی نكنید و به راحتی سختی‌ها و دشواری‌های كار را تحمل كنید. برنامه «شیش و هفت» مجله موسیقایی است، كه در قالب طنز تلاش می كند با موسیقی ها و ترانه ها آخر هفته خوشی رو برای مخاطبان به ارمغان بیاورد.

وی افزود: «شیش و هفت» با ریتم و انرژی بالا روزهای آخر هفته تقدیم مخاطبان میشود، بخش زیادی از این انرژی به اجرای برنامه برمی گردد ،كه بر عهده یكی از اهالی موسیقی «شهرام نیكیار» موزیسین و خواننده خوب كشورمان است.

عزتی در باره بخش های مختلف این برنامه توضیح داد «گفتگو با خوانندگان، آهنگسازان و اهالی موسیقی، مرور اخبار موسیقی با اجرای علیرضا سعیدی خبرنگار ومسابقه تلفنی موزیك طنز با اهالی رادیو صبا» از آیتم های مختلف برنامه این برنامه است كه تلاش می كند مخاطب را به موسیقی علاقه مند كند و آنها را در جریان رویدادهای این حوزه قراردهد.

«شیش وهفت» پنجشنبه و جمعه 18 تا 19:30 دقیقه به تهیه كنندگی رضا عزتی و گویندگی شهرام نیكیار همراه مخاطبان است

دسترسی سریع