امیر حسین صدیق در گفتگو با «عصر صبا»: كتاب هنوز بین مردم ارزشمند است

امیرحسین صدیق در گفتگو با برنامه عصر صبا درباره كتاب و كتاب خوانی صبحت كرد و به ارزش كتاب بین مردم اشاره كرد.

1400/08/29
|
11:41

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه عصر صبا هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 با موضوعات اجتماعی و فرهنگی همراه مخاطبان می شود.

این برنامه با بخش های متنوع در فضایی شاد تقدیم مخاطبان می شود، روز 26 آبان در بخش گفتگو این برنامه میزبان امیرحسین صدیق بازیگر سینما و تلویزیون شد .

دراین گفتگو امیرحسین صدیق از شروع فعالیتش در عرصه بازیگری گفت: در كودكی به عضویت كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان درآمد و عضو كلاس‌های تئاتر آن مجموعه شد.

در این گفتگو بازیگر نقش آقای پدر درباره محبوبیت مجموعه قصه های تابه تا در بین كودگان امروز خبر داد و گفت: این مجموعه انقدر درزمان خود خوب درخشید كه كودكانی كه بیننده این مجموعه بودند این سریال را برای بچه های خود تهیه كرده اند، كه مورد استقبال بچه های نسل جدید هم قرار گرفته است .

وی اشاره كرد ،این مجموعه در بین مخاطبان طوری ماندگار و تاثیر گذار بوده كه هنوز در روز پدر از رسانه ها بامن به عنوان بازیگر نقش آقای پدر مصاحبه می كنند.

امیر حسین صدیق در پاسخ این سوال كه همیشه نقش مثبت بازی می كنید توضیح داد كه دوست دارم نقش های متفاوت بازی كنم و بارها به همین علت مدت ها بیكار بوده ام كه نقشی متفاوت داشته باشم ولی گویا مردم این نقش و چهره را بهتر می پسندند.
بازیگر نقش كیوان كتابچی درباره نقش در سریال كتاب فروشی هدهد گفت: این نقش را دوست داشتم و بعد از بازی تلاش كردم در واقعیت با این نقش زندگی كنم و لی برایم سخت بود.

امیر حسین صدیق درباره كتاب گفت: آنچه كتاب به انسان اعطا می كند، فرصتی است برای پرورش تخیلات به نظر من فیلم های تخیلی در كل دنیا جذابیت گذشته را ندارند، زیرا تخیلات افرادآن طور كه باید پروش نیافته است.
در بخشی از این گفتگو امیر حسین صدیق به این اشاره كرد كه اینترنت كتاب را پس زده است ولی در پایان تصریح كرد، شاید اینترنت فراگیرتر و قابل دسترس تر باشد ولی آنجه كتاب به ما می دهد مستند است و قابل اطمینان.كتاب هنوز در بین مردم ارزشمند است شما حتما دیده این كه حتی از كتاب برای دكور استفاده می كنند .

«عصر صبا » برنامه از شنبه تا چهارشنبه با اجرای مهدی پر و تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر از ساعت 16 راهی آنتن صبا می شود.

دسترسی سریع