محمد رضا عیوضی: بازیگری تجربه خوبی بود ولی علاقه قلبی من خوانندگی است

محمدرضا عیوضی در گفتگو با رادیو صبا درباره تجربه بازیگری و علاقه اش به خوانندگی صحبت كرد.

1401/01/22
|
09:34

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «صباهنگ» برنامه موسیقی محور رادیو صبا است كه با پخش ترانه های درخواستی، فضای شادی را برای مخاطبان این شبكه ایجاد می كند.
این برنامه با بخش های «گزارش»، «موسیقی فیلم»، «تكمیل شعر»، «تركیب ترانه»، «نمایش ترانه» و «مهمان ویژه» هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 به مدت 90 دقیقه راهی آنتن رادیو صبا می شود.
این برنامه روز شنبه 20 فرودین میزبان محمدرضا عیوضی خواننده خوب كشورمان شد.
محمدرضا عیوضی در این گفتگو درباره حضور كمرنگش در عرصه خوانندگی توضیح داد، بازار موسیقی نه تنها در ایران بلكه در همه جای دنیا فراز و نشیب های زیادی مثل حضور خواننده های جوان تر، تغییر سلیقه موسیقیایی مردم داشته كه شاید این منجربه كم كار شدن من دراین عرصه شده است.
وی افزود: زمانی كه من در این عرصه را پا گذاشتم هم رسانه‌ها و هم ارشاد ایجاب می كرد كه ترانه‌ها و آهنگ هایی كه تولید می شود دارای اشعار فاخری باشد كه در شرایط امروزی این ترانه ها مردم را را راضی نمی كند.
متاسفانه مردم به خاطر شرایط بد اقتصادی حال خوبی ندارد و در موسیقی تنها به دنبال یك موزیك شاد و ریتم داری هستند كه آنها را از فضای سخت زندگی دور كند.

محمدرضا عیوضی در پاسخ سوال مجری برنامه درباره تجربه بازیگری گفت: هنر مانند كلبه ای است كه در آن شاخه های متنوع مانند موسیقی، بازیگری، نقاشی، خطاطی حتی آهنگری و نجاری در آن جای گرفتند یك هنرمند شاید توانایی این را داشته باشد كه در شاخه‌های مختلفی وارد شود ولی در نهایت به سمت علاقه قلبی خود برمیگردد ، برای من نیز بازیگری یك تجربه خوبی بود ولی علاقه قلبی موسیقی و خوانندگی است.
اگر در آینده به من پیشنهادی برای بازیگری شود در صورتی كه با روحیه من سازگار باشد بازی می كنم چون حرفه من بازیگری نیست كه بتوانم نقش بازی كنم و نقش پیشنهادی باید با روحیه من سازگار باشد.
در ادامه محمدرضا عیوضی درباره ویژگی‌های اخلاقی اش گفت: به نظر من باید در زندگی با طبیعت هماهنگ باشیم. طبیعت به كسی ظلم نمی كند ما آدم ها هستیم كه به خاطر مشكلاتی كه برای ما پیش می آید با یكدیگر بد رفتاری می كنیم اگر به طبیعت نگاه كنیم همیشه با طراوت و به دنبال دوستی و صلح هستیم و كسی نیز از ما ناراحت نمی شود.

««صباهنگ» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18 به مدت 90 دقیقه به تهیه كنندگی سیامك احمدی پور و اجرای فریبا باقری از رادیو صبا پخش می شود.

دسترسی سریع