«سیرتا پیاز» شركت ملی گاز شنیدنی می شود

برنامه «سیرتا پیاز» مخاطبان رادیو صبا را با كار در شركت ملی گاز آشنا می كند

1402/03/03
|
09:50

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «سیرتاپیاز» عنوان یكی از برنامه‌های این شبكه رادیویی است كه با هدف معرفی مشاغل مختلف در فضایی طنز و سرگرم كننده همراه مخاطبان می شود.

این برنامه هر شغل را از دریچه نگاه خود شاغلان معرفی می كند و با آنها به گفتگو می پردازد و ازسیر تا پیاز یك شغل برای مخاطبان می گوید.

روز پنجشنبه چهارم خرداد كارمندان شركت ملی گاز با برنامه سیرتا پیاز به رادیو صبا می آیند و مخاطبان را با این شركت و كار در آن آشنا می كنند.آنها از شیرینی ها و تلخی های كارشان می گویند و برای شنوندگان توضیح می‌دهند كه «چطور وارد این شغل شوند؟»، « این شغل چه معایب و چه محاسنی دارد؟» و از توانایی و استعداد های لازمه این كار می گویند.

روز جمعه مهمان های حاضر در استودیو كه همكار هستند، با هم بازی می كنند و مسابقه رادیویی اجرا می كند. بازی و مسابقه با رویكرد آشنایی با مشاغل مورد نظر طراحی شده است. «سوالات كوتاه، موقعیت نمایشی و تكمیل داستان» از بخش های جالب و شنیدنی این برنامه است كه شركت كنندگان مسابقه در فضایی شاد و پرهیجان با یكدیگر به رقابت می پردازند.

برای جالب ترین بخش های «سیر تا پیاز» میتوان به آشنایی با شخصیت فردی هر یك از مهمان ها اشاره كرد در این بخش درباره تاثیر شغل افراد بر روی زندگی فردی و اجتماعی و حتی شخصیتی آنها جویا می شویم و با مهمانان برنامه بیشتر آشنا می شویم.

«سیر تا پیاز» روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 13 به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و با اجرای مهدی پر آیتم سازی حامد شاهی و نویسندگی معصومه پاكروان تهیه می شود وبهنام سعیدی به عنوان مشاور و دستیار تهیه‌كننده این گروه را همراهی می‌كند.

دسترسی سریع