«حرف مردم» در رادیو صبا شنیدنی می شود

برنامه مخاطب محور«صبامك» با موضوع حرف مردم همراه مخاطبان می‌شود

1401/02/24
|
12:46

به گزارش رادیو صبا، «صبامك» با هدف ایجاد فضای نشاط و سرگرمی از طریق خوانش پیامك های مخاطبان بصورت شعر و مزاح پخش می شود.

این برنامه كه اجرای آن را استاد محمد اِوَزی و شیدا زِینی بر عهده دارند، قرار است به همراه پیامهای شنیدنی، با موضوع «حرف مردم» را برای مخاطبان بخوانند.
برخی از حرف های مردم باعث می شوند تا زندگی افراد زیادی خراب شود و علاوه بر این افراد ضعیف به حرف مردم اهمیت زیادی می دهند و این حرف ها باعث رنجاندن خاطر آن ها می شود از این رو بهتر است شما برای گرفتن تصمیمات مهم و انجام كارهای شخصی به حرف مردم اهمیت زیادی ندهید و تنها حرف هایی را از مردم بپذیرید كه به شما انگیزه و امید می دهند و حرف های منفی شان را همان لحظه از ذهنت تان حذف كنید.
این برنامه با روایت داستان های كوتاه و شنیدنی و شعرهایی با موضوع نقش حرف مردم در زندگی افراد می پردازد و یاد آور می شود كه اگر برای حرف مردم ارزش قائل نشوید این حرف ها نمی تواند تاثیر زیادی روی زندگی شما داشته باشد و البته این موضوع به معنای بی احترامی به دیگران نمی باشد و باید به مردم احترام بگذارید ولی قضاوت ها و حرف های آن ها را نشنیده بگیرید.

«صبامك» كه اجرای آن را استاد محمد اِوَزی و شیدا زِینی بر عهده دارند، از شنبه تا پنج شنبه ساعت11صبح به مدت 30 دقیقه از رادیو صبا پخش می شود.

دسترسی سریع