پنجیر رادیو فارس روی امواج صبا

رادیو صبا در برنامه «لبخند ایران » برنامه طنز رادیویی مركز فارس را معرفی می كند.

1400/10/26
|
11:28


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ،"لبخند ایران " عنوان برنامه ای طنز از مراكز استان ها است كه با هدف آشنایی مخاطبان با هنرمندان و طنازان سایر استان ها از رادیو صبا پخش می شود .
«لبخند ایران » روز دوشنبه 27 دی برنامه «پنجیر» كاری از مركزرادیویی فارس را به مخاطبان معرفی می كند
این برنامه با موضوع طنز اجتماعی به مدت 25 دقیقه از صدای مركز فارس پخش می گردد.
نیاز به سرگرمی و توجه مخاطبان به برنامه های طنز گونه و تاثیر این برنامه ها و ارایه ی بستری مناسب برای تعریف و پرداخت به مفاهیم اخلاقی با زبان و ادبیات طنز از اهداف تهیه ی این برنامه است .
این برنامه با رویكرد اجتماعی به طرح مسائل موجود در جامعه می پردازد وآداب و رسوم غلط را به چالش می كشاند و ضمن فراهم كردن اوقاتی شاد و سرگرم كننده برای مخاطب پیامدهای نامطلوب رسم های نادرست را به شنوندگان گوشزد می كند.
در هر قسمت از برنامه یك داستان مطرح می شود. داستانی كه بر یكی از ضعف های رفتاری شایع در جامعه استوار است و با زبان طنز و كنایه سعی دارد به ابعاد گوناگون مسئله بپردازد. استفاده از روایت نمایش،موسیقی،ترانه، گزارش و بحث های كارشناسی برای ارئه ی یك برنامه تاثیر گذار ،از ابتكارات این برنامه است.
برنامه پنجیر به تهیه كنندگی حمیدرضا پورعلی محمد و گویندگی بهنام ثمرده از رادیو فارسی پخش می شود.
رادیو صبا با معرفی این برنامه در "لبخند ایران " شنوندگان را با هنرمندان استان فارس آشنا می كند .«لبخند ایران» را می توان هر روز ساعت 14:30 از رادیو صبا شنید .
این برنامه با اجرای مریم خادم پور و تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر راهی آنتن می شود.

دسترسی سریع