خط قرمز های خانواده در «رادیو صبا»


برنامه خانواده محور« به وقت زندگی» با موضوع مرزها در خانواده راهی آنتن صبا می‌شود.

1400/09/20
|
10:42


مفهوم مرزها در خانواده، روشن كننده بسیاری از جنبه های ارتباطی اعضای خانواده را روشن می كند. با تغییر و اصلاح درست مرزها، می توان مناسبات اعضای خانواده را تغییر داد. روز یكشنبه 21 آذر با برنامه به وقت زندگی در رادیوصبا همراه باشید تا در مورد مرزهای درون خانواده بیشتر بدانید.
اغلب افراد داشتن حد و مرز در روابط را مساوی با نداشتن صمیمیت در آن رابطه می‌دانند. یك رابطه سالم نیز نیاز به حد و مرز دارد. اگر هرطور كه دلمان می‌خواهد در رابطه رفتار كنیم، یا به اصطلاح راحت باشیم، ممكن است به رابطه و حتی خودمان آسیب بزنیم. معمولا تعیین حد و مرز در روابط زمانی اهمیت پیدا می‌كند كه افراد صدمات ناشی از نادیده گرفتن آن را دیده باشند. با این حال بسیاری از افراد نمی‌دانند چگونه در یك رابطه ضمن حفظ صمیمیت، حد و مرزها را مشخص كنند. مرزها به بخش‌های مختلف زندگی هر فرد اشاره دارند. نقش هر كس در زندگی حدود این مرزها را مشخص می‌كند. برای مثال مرز ارتباطی افراد با همكارانشان بسیار متفاوت از یك دوست می‌باشد. معمولا افراد در تعیین حد و مرز در روابط با شریك عاطفی خود دچار مشكل می‌شوند.
برنامه «به وقت زندگی » با گفتگو با مشاروه خانواده می تواند به ما راه كارهایی برای در تشخیص درست حدود مرزهای شخصی و جلوگیری از اختلافات طرفین ارائه كند.
این برنامه هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 به تهیه كنندگی و نویسندگی نسیم صباغان ، اجرای مهسا حق پناه و گزارشگری لیلا علاقه مند تقدیم مخاطبان میشود.

دسترسی سریع