«به وقت زندگی » مدیرت زمان داشته باشیمبرنامه خانواده محوربه وقت زندگی با موضوع مدیرت زمان راهی آنتن صبا می‌شود

1400/09/16
|
08:12شاید خیلی از مواقع این جملات را شنیده یا بیان كرده باشید كه وقت نمیكنم، وقت ندارم، سرم خیلی شلوغه و نمیرسم! این موارد جملاتی هستند كه معمولاً وقتی نمی توانیم زمان و كارهای خود را به خوبی مدیریت كنیم بیان می كنیم. سوال مهمی كه در اینجا پیش می آید این است كه تمام افراد تنها 24 ساعت در طول شبانه روز زمان دارند، اما چه اتفاقی می افتد كه برخی همیشه به بهترین شكل ممكن كارهای خود را به پایان رسانده و بعضی دیگر دائماً سردرگم در میان فعالیت های مختلف هستند؟ قطعاً پاسخ این سوال چیزی به جز مدیریت زمان صحیح نخواهد بود.
روز چهارشنبه 17 آذر برنامه «به وقت زندگی» در رادیو با قصد دارد به این موضوع بپردازد و با بهترین نكات مدیریت زمان در بخش های مختلف زندگی مخاطبان را آشنا كند.
در این برنامه با آتیم های متنوع به این تاكید می شود كه مدیریت زمان، یعنی زمان خود را به‌طور مؤثر به فعالیت‌های مناسب اختصاص دهیم. مدیریت مؤثر زمان، به افراد اجازه می‌دهد تا بر اساس اولویت‌های خود، فاصله‌های زمانی خاصی را به فعالیت‌های خاصی اختصاص دهند. به‌عبارت دیگر، اینكه چگونه زمان را مدیریت كنیم یعنی اینكه از وقت خود، به بهترین شكل استفاده كنیم، زیرا وقت همیشه محدود است
«به وقت زندگی » با نگاهی متفاوت و با كارشناسی دكتر پگاه بیگری روانشاس و مشاوره خانواده راهكارهایی برای مدیرت زمان در زندگی ارائه می شود.
این برنامه خانواده محور هر روز از شنبه تا چهارشنبه به تهیه كنندگی و نویسندگی نسیم صباغان و با اجرای آسیه گرجی ساعت 10 به صورت زنده صبح تقدیم مخاطبان می‌شود.

دسترسی سریع