از افسردگی غول نسازیم

برنامه به «وقت زندگی» با موضوع افسردگی راهی آنتن صبا می شود.

1400/09/02
|
08:01

به گزاش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه خانواده محور به وقت زندگی روز چهارشنبه سوم آذر با موضوع افسردگی راهی آنتن صبا می شود.

ممكن است گاهی حال خوبی نداشته باشید ولی باید بدانید كه این بخشی از زندگی است، ولی زمانی كه احساساتی مانند یأس و ناامیدی ماندگار شوند و از بین نروند، ممكن است به افسردگی مبتلا شده باشید و این یكی از علائم و نشانه های افسردگی است. بیماری افسردگی، كار كردن و لذت بردن از زندگی مانند آنچه كه قبلا بوده‌اید را برای شما دشوار می‌كند. تنها سعی كنید تا این دوره‌ای كه ممكن است بسیار ناخوشایند باشد را پشت سر بگذارید. مهم نیست كه چقدر احساس ناامیدی می‌كنید، در هر صورت می‌توانید بهتر شوید. با درك علت افسردگی و تشخیص علائم و نشانه های افسردگی، می‌توانید اولین قدم برای دستیابی به احساسات بهتر را بردارید و بر بیماری افسردگی خود غلبه كنید.

این برنامه با مشاوره پرشكی راهكارهایی برای پیشگیری و درمان افسردگی به مخاطبان ارائه می كندو به آنها یاد آوری می كند افسردگی غول نیست و قابل درمان است .

به وقت زندگی دراین هفته به تهیه كنندگی نسیم صباغان و اجرای آسیه گرجی هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح همراه مخاطبان می شود.

دسترسی سریع