اهمال كاری «به وقت زندگی »

رادیو صبا در برنامه خانواده محور «به وقت زندگی » موضوع اهمال كاری در زندگی و راه های مقابله با آن می پردازد.

1400/08/23
|
07:21

حتماً برای شما هم پیش آمده بگویید از هفته بعد باشگاه می‌روم، فردا پروژه‌ام را پیش می‌برم یا رژیم غذایی را از شنبه شروع می‌كنم. این‌ موارد و بسیاری از مثال‌های دیگر، نمونه‌ای هستند از رفتارهایی كه هرروز در زندگی‌مان اتفاق می‌افتد. رفتارهایی كه به نام اهمال ‌كاری شناخته می‌شوند.

اهمال‌ كاری چالشی است كه همه ما حداقل یك‌بار با آن مواجه شدیم. می‌توانیم بگوییم از زمانی كه نسل ما انسان‌ها به وجود آمده است، مدام با تعویق انداختن امور مهم زندگی‌مان رو‌به‌رو هستیم. در این مواقع همواره تلاش كردیم تا اوضاع را تغییر داده و بر این وضعیت غلبه كنیم. اگر موفق بودیم كه احساس پیروزی و رضایت داشتیم، در غیر این صورت احساس ضعف ما را فرا گرفته است.

رادیو صبا روز دوشنبه 24 آبان در برنامه «به وقت زندگی » به موضوع اهمال كاری می پردازد.دراین برنامه بانگاهی متفاوت در قالب طنز و شوخی با اهمال‌ كاری، دلایل آن، نحوۀ شناخت و غلبه‌بر آن آشنا شویم و سعی كنیم كه لحظات اندك غلبه‌بر آن را به اتفاقی متداول در زندگی خودمان تبدیل كنیم.

این برنامه در هفته جاریبه تهیه كنندگی و نویسندگی نسیم صباغان و با اجرای مهسا حق پناه و گزارشگری لیلا علاقه مند هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح همراه مخاطبان می شود.

دسترسی سریع