با «به وقت زندگی » قاطعانه تصمیم بگیرد

برنامه «به وقت زندگی »روز سه شنبه به موضوع «بی ثباتی در تصمیم گیری» می پردازد و ویژگی های افراد قاطع را بیان می كند.

1400/08/10
|
12:06

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه خانواده محور «به وقت زندگی» با رویكرد بیان مسائل خانه و خانواده هر روز از شنبه تا چهارشنبه به صورت زنده راهی آنتن صبا می شود.
همه‌ی مشكلات ما در تصمیم گیری،‌ الزاماً به علت ضعف در مهارت تصمیم گیری نیستند.

گاهی ترس از تصمیم گیری است كه ما را به سوی انتخاب‌های اشتباه سوق می‌دهد (در زبان روزمره، ممكن است این وضعیت را به جای تردید با دو دل بودن در تصمیم گیری توصیف كنیم).

برنامه «به وقت زندگی »روز سه شنبه به موضوع «بی ثباتی در تصمیم گیری» می پردازد و در كنار آن با پخش آتیم های طنز به بیان ویژگی های انسان های قاطع می پردازد.

انسان‌ها در مسیر زندگی و عمر خود دائم با موقعیت‌های جدید روبرو می‌شوند و ناگزیر به تصمیم‌گیری هستند. این تصمیم‌های ریز و درشت نقش مهمی در زندگی انسان‌ها ایفا می‌كند و نتیجه درست یا غلط بعضی تصمیم‌ها می‌تواند مسیر زندگی فرد را به كل تغییر دهد. البته برخی از تصمیم‌گیری‌ها كوچك و ساده است و چندان مورد توجه قرار نمی‌گیرد، اما در مقابل، مسائل بزرگتری وجود دارد كه تصمیم‌گیری در مورد آن‌ها به زمان طولانی‌تری نیاز دارد.

در این برنامه با مشاركت مخاطبان به این مسئله تاكید می شود كه برخی به صورت ذاتی و یا تحت تاثیر تربیت خانوادگی، توانایی تصمیم‌گیری بالایی دارند، اما باید اشاره كرد كه تصمیم‌گیری نیز مانند رانندگی نوعی فن و مهارت محسوب می‌شود و هر فردی نیاز دارد كه مهارت‌های لازم برای تصمیم‌گیری را بیاموزد.

برنامه «به وقت زندگی » در هفته جاری با اجرای مهسا حق پناه و تهیه كنندگی نسیم صباغان از ساعت 10 صبح تقدیم مخاطبان می‌شود.

دسترسی سریع