چالش تاب آوری در "رادیو صبا"

رادیو صبا در برنامه "به وقت زندگی" مخاطبان را با موضوع تاب آوری به چالش دعوت می كند.

1400/08/04
|
06:42

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، دنیای امروز پر از رویداد های غیرقابل پیش بینی و ناگوار است. از مرگ عزیزان، بلایای طبیعی، بیماری ها تا سایر رویدادهای استرس آور زندگی اجتناب ناپذیرند. بر این اساس زندگی همیشه مطابق با آنچه ما می خواهیم پیش نمی رود و در این میان اكثر ما انسان ها خودمان را با این تغییرات ناخوشایند سازگار می كنیم كه این سازگاری نشانه وجود انعطاف پذیری در انسان هاست.

خانواده‌ ها امروز همچنین با توجه به سرعت تغییر سبك های زندگی و مساله شكاف نسلی در معرض خطر هستند و باید به منظور مقابله با مشكلاتشان به طور حتم آموزش‌ هایی ببینند. آموزش‌هایی كه می‌تواند تاب آوری خانواده را بالا برده و در نتیجه رویارویی آنها را با مسایل و مشكلات آسانتر سازد. نظر به اهمیت این موضوع رادیو صبا در برنامه خانواده محور "به وقت زندگی " روز چهارشنبه به این موضوع می پردازد .

دراین برنامه با تعامل با مخاطبان از طریق سامانه پیامكی و شماره تماس برنامه 22653043 و گزارش های مردمی راهكارهایی برای افزایش آستانه تحمل شنوندگان ارائه می شود .
در این برنامه از مخاطبان دعوت می شود كه در این چالش شركت كنند كه خاطره ای از زمانی كه احساساتی شده اندو خراب كاری شده برای شنوندگان بازگو كنند.

در این برنامه به مخاطبان یا آوری می شود كه تاب آوری نه تنها افزایش قدرت تحمل و سازگاری فرد در برخورد با مشكل، بلكه مهم تر از آن حفظ سلامت روانی و حتی ارتقای آن است. تاب آوری افراد را توانمند می سازد تا با دشواری ها و ناملایمات زندگی و شغلی رو به رو شوند، آسیب كمتری ببینند و حتی از این موقعیت ها برای شكوفایی و رشد شخصیت خود استفاده كنند.

"به وقت زندگی " هر روز از شنبه تا چهارشنبه به صورت زنده به تهیه كنندگی نسیم صباغان و اجرای آسیه گرجی تقدیم مخاطبان می شود .

دسترسی سریع