"به وقت زندگی ": چرا پس از ازدواج باز هم به خانواده قبلی خود وابسته ایم؟

برنامه "به وقت زندگی " روز سه شنبه پاسخگوی سولات مخاطبان در خصوص « وابستگی به خانواده همسر » می شود.

1400/07/19
|
11:15

آیا همسرتان بیش از اندازه به خانواده اش وابسته است ؟ روابط همسرتان با خانواده اش زیاد است ؟ و یا او اجازه می دهد خانواده اش در جزیی ترین مسائل خانه و خانواده شما دخالت كنند؟

رادیو صبا برای حل مشكل شما راهكاری دارد .روز سه شنبه ساعت 10شنونده برنامه به وقت زندگی باشید.

برنامه"به وقت زندگی " در قالب مجله رادیویی به بیان مسائل خانه و خانواده با نگاهی طنز می پردازد . این برنامه روز سه شنبه 20 مهر به موضوع وابستگی همسر به خانواده و والدین خود می پردازد .
یكی از رایج ترین مشكلات زوج ها در زندگی مشترك وابستگی شدید همسر به خانواده و مادرش است كه باید با رفتارهای صحیح و راهكار درست این وابستگی ها را كاهش دهید.

یكی از نكاتی كه قبل از ازدواج باید مورد بررسی قرار گیرد میزان وابستگی فرد به خانواده است. وابستگی بیش از اندازه و بی توجهی بیش از اندازه هر دو به فرد آسیب می رساند، توجه داشته باشید كه این وابستگی می تواند مالی، روانی یا عاطفی باشد.

برنامه" به وقت زندگی "تلاش می كند با تعامل با مخاطبان و پخش آیتم های نمایش و گزارش های مردمی پاسخی برای سوالات زیر به شنوندگان ارائه كند كه چرا پس از ازدواج باز هم به خانواده قبلی خود وابسته ایم؟ چگونه می توانیم وابستگی را كم تر كنیم؟ آیا وابستگی به خانواده بعد از ازدواج مشكلی ایجاد می كند؟ ارتباط با خانواده بعد از ازدواج چگونه باشد؟

دسترسی سریع